Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driver hiba vagy videokartya?

Driver hiba vagy videokartya?

Figyelt kérdés

Korulbelul 2 hete vettem egy MSI R9 270 2GB-os videokartyat. Csikozodott a kep jatek kozben, ezert garanciaban ki lett cserelve. Szombaton vettem at a csere termeket, elso este kitunoen mukodott, orultem is nagyon, de vasarnap mar ismet elkezdett elojonni a problema. Nemtudom, hogy nalam lehet-e a baj vagy nem eleg eros a PC-m a kartyahoz, ezert leirom a gepem.

ASUS A55BM-Plus

AMD A10 6790k (ha ra dugom a VGA kabelt, a kep szep tiszta)

16gb ram

Samsung Evo 840

Corsair VS550

Az Afterburner program feszultseget sem enged allitani, barmivel is probalkozom. A Gaming Appal tudom huzni 975MHz-ig, de akkor a ventillatort nem engedi szabalyozni es melegszik.


2014. nov. 24. 09:14
1 2
 11/15 T/Z ***** válasza:

Ja, ez memóriahiba.



Ha csak azt csináltad, amit leírtál, akkor sanszos lehet, h ez a vga is hibás.


Melyik kereskedő ez?

A cserekártya amit kaptál teljesen új volt, vagy más lehetséges, h volt az is használva? (doboz kibontásából, belül a csomagolás elrendezéséből esetleg észre lehet venni, ha nem teljesen új)



Viszont a hőfokok lehetnének alacsonyabbak is. Jól szellőzik az a ház?

2014. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A hofokkal most mincs gond, Afterburnert hasznalom jelenleg. A ventillatort tudom szabalyozni most. Persze, semmi karos dolgot nem tettem. Eszembe sem jutna, regota gyujtogettem a penzt erre a kartyara. PCX-bol rendeltem. Hat a doboz sarkai kicsit megvoltak nyomodva, de nem foglalkoztam vele. Foliaba nem volt becsomagolva, marmint a doboz, mint amikor zsir ujan megveszed. Csak a szokasos fekete zacskoszeru csomagolas. Mas minden rendben volt. NZXT H440em van, 7db ventillatorral, meg ott a vizhutes is.
2014. nov. 24. 10:57
 13/15 A kérdező kommentje:
*5db venti, bocsi csak oran vagyok. Szoval ez a helyzet. Amikor hivtak, egy szo sem esett arrol, hogy a cseretermekre ujbol meg kell valtani a kulonbozo garanciakat. 54 ezret fizettem eloszor, masodik szamla 52 ezerrol szolt. Most 47.
2014. nov. 24. 11:19
 14/15 anonim ***** válasza:
47 ropit kifizettél a garanciális termékre + ba ???
2014. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Dehogy! A mostani ara annyi! Ha cserelik nemfogok 3adjara is ilyen kartyat kerni. Nekem ez egy nagy csalodas.
2014. nov. 24. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!