Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driver hiba vagy videokartya?

Driver hiba vagy videokartya?

Figyelt kérdés

Korulbelul 2 hete vettem egy MSI R9 270 2GB-os videokartyat. Csikozodott a kep jatek kozben, ezert garanciaban ki lett cserelve. Szombaton vettem at a csere termeket, elso este kitunoen mukodott, orultem is nagyon, de vasarnap mar ismet elkezdett elojonni a problema. Nemtudom, hogy nalam lehet-e a baj vagy nem eleg eros a PC-m a kartyahoz, ezert leirom a gepem.

ASUS A55BM-Plus

AMD A10 6790k (ha ra dugom a VGA kabelt, a kep szep tiszta)

16gb ram

Samsung Evo 840

Corsair VS550

Az Afterburner program feszultseget sem enged allitani, barmivel is probalkozom. A Gaming Appal tudom huzni 975MHz-ig, de akkor a ventillatort nem engedi szabalyozni es melegszik.


2014. nov. 24. 09:14
1 2
 1/15 T/Z ***** válasza:
82%

Nem pontosan értem amit írsz.

Vettél egy új kártyát, elkezdted tuningolni, erre csíkozni kezdett. (ezt kihagytad a felsorolásból)

Visszavitted garanciában, kaptál egy másik kártyát.

Ezt megint elkezdted tuningolni, és vasárnapra már ezt is tönkretetted?

2014. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A videó kártyát húzogatod ??
2014. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
T/Z Rátapintottál a lényegre
2014. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 P.O.C. ***** válasza:

Mire nem elég ma egy R9 270, hogy azt vásárlás után egyból tunningolni kell?

Ráadásul olyan mértékben, hogy az tönkremenjen. És ezen felül ugyan azt a hibát kétszer is elköveted. Mákod volt hogy az elsőt kicserélték kérdés nélkül.

2014. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne tuningolj, akkor jó lesz.
2014. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem. Felre ertitek. Egyaltalan nem tuningoltam. Eszembe sem jutott. Hanem Afterburnerbe 925MHz-et ir. Feljebb nemtudom tenni. 975 az OC, annal feljebb nem akarom tenni... Gaming Appal felrakja OC-ba, de akkor a ventillatort nem engedi szabalyozni. Szoval alap orajelen is csikozik a kep. Egy szoval sem emlitetttem a tuningot...
2014. nov. 24. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:
küldenél egy képernyö mentést ??
2014. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amint megerkeztem a sulibol, kuldok. Leirom megegyszer, kicsit kerekebben a tortenetet, hatha sikerul jobban elmagyaraznom.
2014. nov. 24. 10:14
 9/15 A kérdező kommentje:
Szoval, megvettem a kartyat. Beleraktam a gepbe, felraktam a drivereket, minden szukseges dolgot. Gaming appot tesztelgettem eloszor, Silent Modeba volt (925MH-z). Az elso 2-3ora hibatlanul elment. Battlefield 4eztem, amikor elkezdett csikozodni a kep, es egy fekte nagy kocka ugralt ossze vissza a kijelzon. 65fokig ment fel, ami nem is olyan veszes ugy tudom. De lehulni nem akart. Letoroltem a Gaming Appot, mert a ventillator fordulat szabalyzot nem tudtan allitani az Afterburnerbe, mimt visszaugrott Autora barmit csinaltam. Eztan kuldtem vissza az elso kartyat. Kicsereltek, mert memoria hibas volt. Kuldtek az ujat. Beraktam ezt is, megint jo volt az elejen, a Gaming Appot fel sem raktam mar. Gondoltam megprobalom az Afterburnert ismet. Nem engedte 925MHz-rol 955re feltenni. Csak a ventillatort tudom szabalyozni, semmi mast. Szoval alap orajelen van most is es csikozik a kepernyo... Semmi fele tuningot nem csinaltam. Ha 975re is felhuznam, nemhiszem, hogy nagy tuning lenne, ugyanis a Gaming Appba benne van az OC mod. Siman birnia kene. Szoval nem tettem tonkre semmit, annyi a kerdesem, hogy nalam a rossz valami, driver hiba vagy ez a videokartya is hibas?
2014. nov. 24. 10:24
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt csinalta alap orajelen.

2014. nov. 24. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!