Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az oka ennek?

GentleMan16 kérdése:

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Üdv. Lenne egy kis problémám, méghozzá az, hogy van nekem egy asztali számítógépem (Dell optiplex 740). Nemrégen vettem bele egy videókártyát (Geforce gtx 610). Bele raktam minden oké betölt a Windows, ezután ahogy bejön az ablak, hogy belépés elött írjam be a kódot itt a kép össze-vissza csúszkál, egybefolyik, darabos stb. Újraindítottam a gépet eljutok odáig, hogy betölt a Windows, ezután lekapcsol a kártya ventilátorja és leáll. Próbáltam már mindent, de nem értem mi a probléma. Folyamatosan ezt csinálja.

2014. nov. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Előre összerakott gépet vettél?

Ha igen, nagyon gyorsan add el, mondasz egy árat, és írok konfigot neked. Előre összerakott gépet sohasem szabad megvenni!


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, lehet alaplap, tápegység megadta magát, videókártya éppen gyárihibás, éppen nem kompatiblis a szoftverrel, vagy nem bírja kihajtani a processzor!

2014. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen előre összerakottan, kompletten vettem. Már azon vagyok, hogy eladjam és egy újat vásároljak. ár max 50-60kb nem akarok nagyon drágát.
2014. nov. 17. 19:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Alaplappal, videókártyával nincs gond, mert hiba nélkül működnek és bár a processor sem annyira, gyenge, hogy ne tudja kihajtani. 2x2.6ghz AMD Athlon.
2014. nov. 17. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire használnád a gépet?
2014. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Játékra, de nem kell full extrásnak lennie, kicsit szerényebb is megteszi. 80 ezer forint legyen, akkor a vége:)
2014. nov. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!