Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó, szép és megbízható...

Olcsó, szép és megbízható gamer billentyűzet+egér?

Figyelt kérdés

Nem csak játékokra használnám, hanem minden másra is.. Szeretem a design-os cuccokat, ezért is írtam gamer billentyűzetet, de ha van más fajta is, szívesen meghallgatom.


Például: [link]



2014. nov. 22. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem designos, hanem csicsás és gagyi. 2500 forintos Logitech vagy Genius kombóval jobban jársz, de én Lenovo multimédiás bill.-t ajánlanék, néha lehet kapni ennyiért. Egérből meg Microsoft Intellimouset vagy Optiwheelt - lehet rendelni Kínából utángyártott eredeti minőségűt (ebay, Amazon, Aliexpress). A vezetéknélküli cuccokat meg ebben az árkategóriában és felhasználási területen felejtsd el.
2014. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szóval:

[link]

[link]


Csak kicsit drágább a kettő eggyütt (8-9k HUF), de minőségben sokkal jobb. De ez csak egy példa, hasonló árban elég sok kombót össze lehet még rakni, ami tényleg alkalmas arra, amire használni szeretnéd.

2014. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hejj, ebayen kozvetlenul kinabol szarmazo elektronikai cikkekben, melyekre Microsoft meg hasonlo cegek logoja van felfestve, ne bizzatok! :D Parezer forint egy kabeles optikai logitech eger, nem erdemes ezen sporolni!
2014. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valaki tudna egy kombóta ajánlani?
2014. nov. 22. 22:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja most látom írtál is példát rá! Köszi!
2014. nov. 22. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyílván nem ajánlanám az eBayes egeret, ha nem tudnám, hogy gyárival megeggyező minőségű és tudású rágcsálóról van szó. Nyugodtan lehet venni, ez még mindig ugyanaz az egér, amit anno a Quakesek és CS-sek az egekig istenítettek.
2014. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha nem tudnám, hogy gyárival megeggyező minőségű és tudású rágcsálóról van szó."


Nem tudod. Elhiszem, hogy rendeltel egyet, vagy akar parat, amik nagyon bevaltak, de a kicsi kinaiaknal sokan masolnak adott termeket, attol, hogy foton ugyanugy nez ki, nem biztos, hogy ugyanazt a minoseget kapod ha kesobb, vagy mas eladotol rendelsz megegyet.

2014. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem biztos, hogy ugyanazt a minoseget kapod ha kesobb, vagy mas eladotol rendelsz megegyet."


Ez akármelyik nagy gyártóról is elmondható - akár hardveres berkekben is tudnék pár példát mondani, hogy a gyártó egyszercsak az adott modellben bizonyos alkatrészeket lecserélt gyengébbre és ugyanazon az áron adta. De egyébként ezeket az egereket valószínűleg egy futószalagon gyártják, nem 20 különböző helyen - ugyanaz a bele, mint az eredti egérnek, ugyanazok az anyagok. S nem csak én vagyok róla pozitív véleménnyel, nyugodtan Googlezz rá kicsit, vagy akár az eladók értékeléseit is megnézheted ( [link] ) - sehol nem írják, hogy "fake" vagy hasonló.

2014. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!