Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható ez az oldal?

Mennyire megbízható ez az oldal?

Figyelt kérdés

[link]


Letörött a laptopomról az egyik billentyű, muszáj lenne vásárolnom egy másikat. Mennyire megbízható ez a honlap, próbálta már valaki? 800 ft lenne az ára, elvileg utána küldené ami kell. Nem nagy rizikó ez a pénz, ha mondjuk átverne, de azért mégis...


Még egy apró kérdés, ha mondjuk utalnám neki a pénzt, de nem jönne össze a dolog, akkor vissza tudna élni bármilyen adatommal?



2012. okt. 17. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kamu a laptopba a billentyűzet 15.000ft márkától és típustól függetlenül. Vegyél egy USB-s billt 2000ft ért
2012. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A 800 ft egyetlen gombra vonatkozott, tehát nem egy teljes billentyűzet. Így se ajánlod inkább?


USB-sel nem akarok vacakolni, mint említettem laptopba kellene és azt meg cipelem ide-oda.

2012. okt. 17. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy átverés lenne. Ahogy olvasom ezek használt billentyűk (is lehetnek), valószínűleg bontásból. Azt írja, hogy 1 db billentyű 800 Ft, mechanikástól, talpastól, gumiharangostól. És benne van a postaköltség is. Szerintem reális az ár.

Mások itt teszik fel a kérdést és kapnak rá választ:

[link]

2012. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, így megnyugodtam. :)
2012. okt. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!