Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik világítós billentyűzet...

Melyik világítós billentyűzet érdemes meg venni ami jó minőségű és megbízható?

Figyelt kérdés
Nekem legtöbben a trust gxt280 at ajánlották.
2014. nov. 4. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret rá?
2014. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát először olyan max 8EFt ot szántam rá,a geniusokat nézegettem meg egy olcsóbb trustot de aztán olvasgatva lebeszéltem magam a trust ról,aztán meg a geniusról beszéltek le. geniusban ezt a kettőt néztem Genius KB-G255,Genius KB-G265,de előtte ezekkel szemezgettem Trust eLight LED 17376,A4-Tech KD-800L,aztán ezek is kiestek a sorból.Most ma mediamarktban ezt nézegettem szimpatikus volt jókat írtak róla csak egy két emberke mondta le Hama 113729 uRage Illuminated,aztán meg mindig ehhez lyukadok vissza trust gxt280ez 11 ropi erre már kicsit húzom a szám mert mondom 10EFt a keret,bár ez csak egy ezressel lépi túl a kerete,és erre mindenki jót írt.
2014. nov. 5. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!