Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékos gépbe fx8350 vagy I5/I7?

Játékos gépbe fx8350 vagy I5/I7?

Figyelt kérdés

Most nézegettem teszteket és arra jutottam hogy szerintem egy játékos gépbe az FX 8350 jobb választás. Még az I5, nél is, leírom hogy szerintem miért.


1: Hiába van egy játékban több fps, az fx8350 is jelenleg mindenre elég, nincs olyan ahol túl kevés lenne egy jó vga mellett..nekem mind1 hogy 71 vagy 51 fps..


2: Az elsőre visszakanyarodva, az i5 vagy i7 többletköltségéből vehetnék egy 15-40 ezerrel drágább vga vagy mindjárt 2-t és crossfire-be mennének vagy 1db jóval erősebbet, így i7 ide vagy oda ez erősebb lenne mint egy erősebb proci+fele olyan jó kártya.


3:Lehet hogy a játékok nem használják ki a 8magot de egyéb dolgokban jól jöhetmég vagy a jövőben lehet hogy pont ez lesz jobb mert 8 magos..


Szóval én szerintem így belegondolva akkor milyen érvek vannak a mellett hogy intelt vegyek.


Javítsatok ki ha valamit rosszul írtam, nem biztos még ezért kérdeztem meg hogy mi a véleményetek.


2014. nov. 14. 18:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kártya visítását????

Nekem 750 Ti-m van és nem is hallom, elnyomja a procihűtő.

2014. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Áhh..nem tudod miről beszélek, engem az is zavarna ha egyszerűen tudom hogy a kártyán külön még van valami szar. A kompakt dolgokat szeretem, ha minél kevesebb alkatrész kell és minél kevesebb hűtő minél kevesebb sallang. Én mindig azt vallottam hogy legyen egy nagy és erős, most a hűtőről beszélek.
2014. nov. 15. 15:08
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy ilyet+ akár csak 8db ventit, ami halk és jó a légszállítása akkor akár atomerőművet is hűthetnél vele ;)

[link]

2014. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!