Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a windows 7...

Mi lehet a gond a windows 7 telepítésekor?

Figyelt kérdés

Pendriveról akarom telepíteni a windows 7-et egy ATA winchesterre és a telepítés el is indul de amikor partíciót kell választani hogy hova szeretném telepíteni akkor el akadok mert ki választom a c-t és le törlöm meg formázom és újat csinálok de amikor rá megyek hogy tovább akkor azt írja ki hogy: a windows nem telepíthető erre a lemezre előfordulhat hogy a hardver nem támogatja a rendszerindítást erről a lemezről győződjön meg arról hogy a lemez vezérlő endgedélyezve van a BIOS menüben. a pendrivera úgy raktam fel a win7-et ahogy eddig és eddig tudtam is telepíteni de ez új alaplap meg proci meg minden és ehhez a bioshoz annyira nem is értek a bootoloásban a pendrivet 1. helyre raktam és a vinyót is érzékeli és ezen a vinyón már volt win7.


előre is köszönöm a válaszokat



2014. nov. 6. 06:32
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Új gép? Mik a paramétereik? Milyen programmal csináltad az USB telepítőt?
2014. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most igy fejbol nem tudom.. es poweriso-val raktam a gepre azthiszem ez a neve es eddig mukodott vele a regi gepemmel
2014. nov. 6. 09:19
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
UEFI vagy Legacy módban van a BIOS?
2014. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt hol tudom megnezni? ennyire nem vagyok benne a bios temaban. amugy asrock alaplap 2gb ram es 2magos 3ghz-es proci a videokartyat nem tudom.
2014. nov. 6. 14:47
 5/10 P.O.C. ***** válasza:

Hát jó lenne ha megnéznéd. Főleg az alaplap fontos, a többi irreleváns.

Mivel gondolom nincs rajta működő operációs rendszer, így szoftverrel nem tudod megnézni a típust. Ezért le kéne csavarozni az oldallapot, rá lesz nyomtatva, szép nagy betűkkel.

2014. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most haverom geperol fel raktam egy win7-et es nem tudom hogy igy mukodni fog-e otthon az alaplap markaja ugyan az vagyis asrock de nem ugyanaz a tipus.
2014. nov. 6. 18:27
 7/10 A kérdező kommentje:

hat igy se jo... az alaplap neve asrock m3a770de

alaplap hiba lehet? vagy valami ilyesmi?

2014. nov. 6. 20:39
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
Hát ez nem UEFI BIOS. Nézd meg hogy IDE módban van-e a merevlemez vezérlő.
2014. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen biosba latja a winchester
2014. nov. 7. 16:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged. Megoldódott egy SATA Winchesterrel :)
2014. nov. 9. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!