Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadi uj 150cm Tv-ém van de...

Vadi uj 150cm Tv-ém van de nem használhatom?

Figyelt kérdés

Nyertem egy 150cm Plazma tv ! de sajnos csak VGA és S-video bemenetek vannak,nem tudok PS4 játsuani rajta,nem tudom a digi kábel tv,nem tudom a dvd lejátszót ra kötni .


Rendeltem kínábol egy RCA to VGA,HDMI to VGA egyszerű kábel átalakítót de nem működöt ! mit tegyek ? hogyan oldjam meg ezt ? valami fizetendő megoldás ?


PS4 + Digi kábel tv + Hdmi kimenetes keszülék.. ?



2014. szept. 28. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Idefigyelj!

Így írtad a kérdést: "Vadi uj 150cm Tv-ém van de nem használhatom?" "nem tudok PS4 játsuani rajta,nem tudom a digi kábel tv,nem tudom a dvd lejátszót ra kötni "


A TV egy TV , a monitor egy monitor.

Ne gyere itt nekem azzal, hogy előre tudtad, hogy ez csak egy monitor mert akkor nem úgy írtad volna a kérdést, hogy van egy TV-m...

2014. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"en segitseget kertem nem velemenyeket !"


Barátom!

Az hogy leírom: ez a készülék nem TV hanem egy monitor nem VÉLEMÉNY

Ez TÉNY

2014. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tehát nem plazma és nem tv, hanem > Lcd és monitor

Nem vga és s-video bemenet van rajta, hanem > 1 db HDMI és 1 db mini D-Sub és 1 db RS-232C szabványú soros port.


Nem gondolnám, hogy egy HDMI porton nem lehet összekötni egy PS4-et és egy kijelzőt egy sima HDMI kábellel.

Mivel egyszerre úgysem használod a PS4-et és egy másik HDMI kimenetes készüléket, a legegyszerűbb igény szerint átdugni a vezetékeket.

2014. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nem igaz hogy mivan veletek !! irigyek !!!!


Most egy Smart tv lett belőle !!!!


csak egy készüléket vettem !!!


és már egy smart tv lett belőle ...

2014. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Aludjatok szépet .....


150cm okos tv-m van !!


Ingyen !!! Paaaaaaa

2014. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Tökéletesen megy a PS4.wifi,böngészés,digi kábelt fogja,kamera,,,,,


ennyi ti ügyesek

2014. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!