Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szétdurrant 2 táp is, lehet...

Szétdurrant 2 táp is, lehet hogy az alaplappal van gond?

Figyelt kérdés
Tegnap este gondolt egyet a táp (vadonatúj 600W-os Cooler Master, kb. 2 hete használom) kifüstölt, majd durrant egyet...ma reggel kicseréltem a régi, de működő 450W-os tápomra és amint bekapcsoltam, szintén durrant egyet..elég a gépemnek a 450 watt is, mivel kb csak az i5-ös procit kell meghajtania, videokártyám nincs még. Lehetséges, hogy akkor a lapom rossz? Az sincs még 1 hónapos sem.

2014. szept. 23. 07:19
1 2
 11/17 Tengor ***** válasza:
Igazából a kérdezőt nem fogjuk tudni meggyőzni, hogy nem csak az alaplap lehet a ludas, csak akkor nem tudom minek kérdez, ha aztán nem tetszik neki a válasz...
2014. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg, köszönöm a válaszokat! Szeretném tudni hány sebből vérezhet az egész, viszont akkor előbb mindenféleképp a hálozatot fogom megnézetni. Ha tudtok még tippeket adni, azt megköszönöm!
2014. szept. 23. 08:05
 13/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kicsit összeesküvés elméletes a dolog, de mióta Viktor apánk a rezsicsökkentést a szolgáltatókon kéri számon, azóta több elektromos eszközök leheli ki a lelkét....
2014. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Tengor ***** válasza:

A rezsicsökkentők már a spájzban vannak.

Mondjuk nagyapám is azt mondta, hogy "azóta van ilyen szárasság, mióta beléptünk az EU-ba!". Igaz ő már 70 felett van, már el lehet nézni neki...

2014. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pár éve velem is ugyan ez történt, a hálózat volt a hibás szerencsére én az elő leégett táp után hívtam villanyszerelőt, és megjavította a hibát a hálózatban.
2014. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
első* leégett
2014. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hibát! Alaposan átnéztem az alaplapot és egy rövidzárat találtam. Szénné égett az előlapi usb bemenete, gratulálok a dolgozóknak, hogy ennyire figyelik a hibákat a gyártósoron. Kitartóan élt a lapom 2 hétig rövidzárral..bár az előlapi usb-t nagyon ritkán használom..aki folyton oda dug be mindent szerintem annak elég lett volna pár nap is a bajig. Feltehetöen az ón pattant és füstölt el, mivel lehetőségem volt megnézetni és letesztelni a tápot, annak semmi baja. Bár azt nem értem, hogy abból is áradt a büdös...a lényeg hogy a hálózat is rendben van, a tápkábelt kicseréltem bár azt most egy darabig nem fogom tudni használni. Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 23. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!