Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte videokártyák mennyire...

Tommy91 kérdése:

Gigabyte videokártyák mennyire jók?

Figyelt kérdés
2Gb-ost gondoltam árban olcsó csak annyit nem hallottam még róla mert mindenki az ATI-t meg az NVidiát dicséri. Vagy esetleg reális áron valami mást tudtok ajánlani? 82 Centis Full HD Led tv-t használnék monitornak.

2014. szept. 18. 07:24
 1/5 hypno ***** válasza:

Az ATI és az NVidia gyártja azokat a videochipeket, amik azután a Gigabyte, vagy más gyártó videokártyáira rákerülnek.

Nem a memória mennyisége a döntő, hanem a chip típusa.

A "reális ár" költségvetés és felhasználói igény kérdése.

2014. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit olvasgass a témában, mert valami elképesztő kavar van a fejedben.
2014. szept. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!!


Nekem egy Gigabyte GTx 650 OC /2gb-os kártyám van ezen ugye Nvidia a chipkészlet.

Meg vagyok vele elégedve, ha olcsón hozzá tudsz jutni, akkor simán jó. Az új játékok High-on/Ultrán futnak szépen full hd-be, persze valami jobb processzor is kell azért mellé, nekem pl.: FX 6300 van.


Szóval, ha olcsón be tudod szerezni, akkor ok.

2014. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha veszel egy Gigabyte videokártyát akkor az nagy valószínűséggel vagy ATI (AMD) vagy Nvidia lesz. Mert ez a kettő domináns videokártya gyártó létezik a világon. (Az integrált Intel és munkára való Matrox gyártókat szándékosan nem említettem )

2014. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gigabyte csinálja a legolcsóbb kártyákat, a nyugalmam viszont megéri a plusz pár ezer forintos ráfizetést. Ez persze nem azt jelenti, hogy pl egy evga nem adhatja be a kulcsot 1 év után, vagy hogy egy gigabyte nem működhet 6 évig, mindig ki lehet fogni jobb\rosszabb darabokat, de általában az olcsóbb kártyák(vagy bármilyen hardver) hamarabb tönkremennek.
2014. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!