Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit javíthatnék a gépemen?

Mit javíthatnék a gépemen?

Figyelt kérdés

asrock am2+ lap

phenom x4 840 4x3,2Ghz

3GB DDR3 ram

500W cef táp

6770 1GB VGA


nincs sok pénzem igy új gép kilöve de mit javithatnék rajta hogy a uj játékok menjenek elég jó beállitásokkal?


monitor : HKC 19colos 1366x768


2014. szept. 8. 08:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy most cseréld le. ez egyelőre még elég. én azt mondtam, hogy ezzel az alaplappal és foglalattal nem érdemes bele új procit tenni. memóriát tegyél bele (vga-t meg akkor ha már ez nagyon kevés lesz és lesz rá kereted). kb addigra fog elavulni is a gép, és akkor lehet alaplapot és procit is venni. (hogy akkor mi lesz a választék és mi lesz a piacon az még kérdéses). a memória viszont tényleg kevés
2014. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A memória árak nőnek.


Az AM2 alaplapok kifutottak.

Az AM3 alaplapok zsákutcák voltak és sokat fogyasztanak a belevaló procik. Túlzottan sok irányba fejleszt az AMD, ez így nem hatékony.


Egyelőre a géped elég. Tegyél bele 8 giga ramot, vegyél bele egy r9 270x videókártyát és 3-4 évig nem kell hozzányúlnod.

2014. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!