Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit javíthatnék a gépemen?

Mit javíthatnék a gépemen?

Figyelt kérdés

asrock am2+ lap

phenom x4 840 4x3,2Ghz

3GB DDR3 ram

500W cef táp

6770 1GB VGA


nincs sok pénzem igy új gép kilöve de mit javithatnék rajta hogy a uj játékok menjenek elég jó beállitásokkal?


monitor : HKC 19colos 1366x768


2014. szept. 8. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Először is én ráraknék pár GB memóriát az alaplapra, vagy 4-re, vagy 8-ra vagy 16-ra egészíteném ki, a lényeg azon van, hogy 2-ő hatványai szerint...


Másodszor pedig vennék majd egy nVidia videokártyát! :-)

2014. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, eszerint ha jól értelmezem amit javasoltál ha ezeket bővitem akkor ezen a felbontáson a uj játékok (pl unity , farcy stb wact dogs) elmegy magasabb beállitásokon ezzel a procival mert van aki azt mondta nekem nem elég a cpu de azt mondják egy fx 6300 sem érdemes váltani mert az sem jobb sem időtállob
2014. szept. 8. 08:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Csodát ettől a géptől ne várjál. A jelenlegi videokártyádat én nem bántanám, mert bár válthatnál mondjuk egy jobbra, de amire úgy igazán megérné, ahhoz mélyebben a zsebedbe kellene nyúlni, azt pedig most nem teheted meg az elmondottak alapján. Később, ha új gépet veszel majd rakhatsz bele egy r9 280x-et amivel már meg leszel elégedve.


Memóriát én 8GB-ra bővíteném (ezt majd viheted tovább az új rendszeredbe is, szóval pl: [link] valami ilyesmire gondolok.)

2014. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igazmondó (Részben) azért áll 35%-on, mert folyton nvidia reklámozást tol a fórumban. A mostani kártyád teljesen jó, ne bántsd, ha nincs rá pénzed. Természetesen a legújabb játékok magas beállításon nem fognak elfutni, de hát kompromisszumot kell kötni, ha nem tudsz rá áldozni.


A memóriát bővítsd, lehetőleg 2, vagy 4 gigás modulokban gondolkodj, ahogy előttem is írták.


Mivel anyagilag nem teheted meg, ezért az SSD is kiesik (gyorsabb betöltés), de ránézésre az alaplapod nem támogatná a sata III-at, sata II-n meg alig ~20% a gyorsulás a hdd-hez képest.

2014. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, a WD magasabb beállítások által elvárt követelmények (közepes beállítás):

Core i7-3770 4-Core 3.4GHz

FX-8350

GD CPU hardware score: 10

Login

GeForce GTX 560 Ti

Radeon HD 7850

GD GPU hardware score: 9

Login

8 GB GD RAM hardware score: 9

Win 7 64

DX 11

20 GB


A minimum követelmény közül a ramnak sem felelsz meg:

Core 2 Quad Q8400 2.66GHz

Phenom II X4 940

GD CPU hardware score: 7

Login

GeForce GTX 460 768MB

Radeon HD 5770 1024MB

GD GPU hardware score: 7

Login

6 GB GD RAM hardware score: 8

Win Vista 64

DX 11

20 GB


No meg ugye ez azzal is jár, hogy 64 bites operációs rendszernek kell lennie a gépeden. Jelenleg a 3 giga ram miatt nem tudom, hogy milyet használsz.

2014. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
windows 8.1 64 bit végülis azért tettem fel ezt a kérdést mert nem tudom mit tegyek mondjuk még egy GTX750Ti vagy egy r7 265 összetudnám kaparni meg vagy 2 GB ramra még de haverom szerint a cpu esélytelen ezeknél a játélkoknál akkor is de ugy tudom egy i3 teljesitményét még azért hoznia kellene ami gondolom elég lenne még egy félévig játékra és mindenre
2014. szept. 8. 09:49
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Egyelőre sok ramot tegyél bele (azt más programok is megköszönik). Szerintem mást ezen a gépen ne fejlessz, inkább kezdj el gyűjteni egy új gépre. Akkor ramra már nem kell. A videokártyák ára még alacsonyabb lesz (vagy kijön egy mégjobb). Tápot is szerintem átmentheted abba a gépbe, szóval akkor "csak": alaplapot, procit és videokártyát kell majd venned.
2014. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, prociból milyent javasolsz az ésszerüség határain belül ami 2-3 évig elég lehet nagyjából?: )
2014. szept. 8. 10:04
 9/12 anonim ***** válasza:
jelenleg semmit. később egy i5-4460 vagy 4590 (attól függ hol veszed, ezek vannak a legjobb ár/érték arányban üzlettől függően) egy h97-es alaplappal (pl asus h97-plus)
2014. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

értem, lehet nem kéne ezt irnom erre de valahogy nem értek veled egyet oké régi vas és kell ram nem ártana vga de

https://www.youtube.com/watch?v=27OcxV3tr70

ezt a videot látva azt mondom hogy ez a cpu még elég játékra ezzel a felbontással, sokak most vesznek 740k cpu-t ami teljesitményt ez hozz már évek óta nekem

egyetértel?

2014. szept. 8. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!