Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan javíthatnék a gépen a...

Hogyan javíthatnék a gépen a játékok futásának érdekében?

Figyelt kérdés

a gép:

phenom x4 840 4x3,2Ghz

3GB DDR3 ram

6770 1GB VGA

500W chef táp

500GB HDD


1366x768 a monitorom

több kérdésem is lenne


1. mit jvaitsak rajta hogy menjen a uj játékok nagy része

én ugy gondoltam uj vga és + rammal még el lehet vele lenni egy ideig (nyár)


2. van vele egy olyan problémám hogyha kiveszem a slotból a vga-t és vissza akarom tenni csak villog a monitor de nincs kép majd 60x probálkozásra megjavul, gondoltam arra hogy a slot ment ki de akkor nem lenne olyan szerencsém hogy néha meg jó, a vga csatlakozojának lehet baja?



2014. aug. 24. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
R7 260X 1GB vagy esetleg r9 270
2014. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

...csak nem tán megint egy ATi (AMD Radeon) videókártya??? :-)


Szóval leírtam már jónéhányszor, akkor is lehülyéztek... ...de bevállalom még egyszer... :-)


Szóval ha megbízható videokártyát akarsz, akkor csakis nVidia kártyát veszel! :-)


Válaszolva a kérdésre, valóban a RAM (lehetőleg a 2-tő hatványai szerint történő) bővítésével... ...és videokártya cserével tudod...


A FarCry3 max beállítások mellett 1GiB VRam-ot elzabál... ...a Cysis3-nak meg egy kicsivel több kell...

2014. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és abban igazam van szerinted hogy ez a cpu még ezen bővitések esetén hozni fogja a kivánt szintet? bevallom őszintén hogy a unity és hasonló játékokra akarom felkésziteni, gondolkoztam hogy veszek fx 6300 de nem sokban tér el ahogy láttam van ahol egyszint 8 magosra pedig nincs most pénzem, egyszóval szerinted ezekkel a modositásokkal még vagy 6-7 hónapot kibirna játékban ez a gép? (persze ha megoldom a bajt hogy miért nincs kép néha )
2014. aug. 24. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
csak egy új VGA kv az r7 270-ig hajtja ki a procid :D és az elég lesz az unityra szerintem főleg 720p-ben :D
2014. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 6GB vagy 8GB-ig feltudod bővíteni a ramot és mellé megveszel egy R7 260X-et vagy egy R9 270-et akkor még tovább is kihúzod azon a felbontásom de az R9 270-et biztos.


Én ezeket ajánlom de ha belefér akkor inkább a R9 270-et.


[link]


[link]

2014. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!