Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan javíthatnék a rendszeren?

Hogyan javíthatnék a rendszeren?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asrock g41m-vs3

Processzor: Intel Dual-Core e6300 2.8GHz

Ram: 2x2Gb 1333MHz DDR3

Vga: ATI Radeon HD 4830

Audio: Alaplapi

HDD: 2X1TB


Sokat használtuk játékra a gépet, egész jó, de kezd kiöregedni. Elsősorban proci(mindenképp valami 4magos) és vidkari cserére gondoltam, csak nem tudom, milyet kellene, de ha van jobb ötlet...:) Nem vagyok milliomos, összesen tudnék most max. 40ezret kiadni erre a célra.


2011. dec. 27. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A procival most nem lehet foglalkozni, inkább VGA csere. ajánlom a GTX550ti-t, vagy a HD6850-et, ezeken elmennének az újab játékok. processzoron meg ráérsz gondolkozni.
2011. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Öööö.. Miért nem lehet foglalkozni a proccal?

Drágák most, vagy mi..?:)

2011. dec. 27. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az hogy drágák, csak a játékokhoz többnyire erős VGA kell, a proci csak másodlagos. Ha játékra használod, akkor először új VGA kell, hidd el gyorsabban mennek majd a játékok. Ha dolgozol rajta: konvertálsz, tömörítesz, vagy ilyesmi, ahhoz kell a proci, de ez is elég erős, vagyis ha újítani akarsz, először VGA kell. Mellesleg itt egy proci: Intel Core2 Duo E8500 3.16 GHz 45 ezer forint. De a jelenlegi procidtól ez se sokkal jobb, vagyis procit venni majdnem pénzkidobás, de ha van rá pénzed, akkor még alaplapot is vehetsz hogy erősebb proci menjen bele, mert amit ajánlottam, az a te gépedbe való legerősebb, de mint már mondtam, jelenleg is erős van benne. Szóval VGA csere és kész.
2011. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam a proci vásárlást, mert többen mondták, hogy az enyém valami ritka gyenge. Meg mert pl. NFS Run és COD Black Ops Quad-Core procit igényel... Vagy az ezek szerint annyira nem is számít?
2011. dec. 28. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik hogy játéknál nem a proci hanem a VGA a lényeg. Azt is tedd hozzá, hogy az egyik haverodnak (aki én vagyok) AMD Sempron 1.8 GHz-es procija van, egy egymagosról van szó 1.8 GHz-en! És mi ebben a lényeg? Hogy a Crysis 2 maxon megy rajta, ezenkívül a James Cameron: Avatar, Aliens vs Predator 3, NFS összes része, és még sorolhatnám. Magyarul: nem a proci számít, bár nem aj ha egy erős dübörög a motorháztető alatt. Ami lényeg: jelenleg egy VGA többet segít játék terén mint egy proci. A VGA nem egy kisegítő eszköz, hanem egy olyan dolog, aminek önmagában tépni kellene a játékokat. Erre tervezték. A proceszor csak a számításoat és a végrehajtásokat intézi. Semmit nem ér egy jó VGA nélkül. Vehetsz procit, de előtte VGA ajánlott. Hidd el, nagyobb lesz a javulás. Én hittem ezeknek az érveknek, és először VGA-t vettem (a régi egy GeForce 6600 GT 128 volt), és jelenleg procit se muszáj vennem, mert a játékok, amiket játszom, azok most is elmennek Full grafikán. Ja és ez a mostani kártyám, bár neked jobbat ajánlok: GeForce GT440 1 GB.
2011. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a segítséget!:)
2011. dec. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!