Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Pavilion dv6 indulási...

M1A1 kérdése:

HP Pavilion dv6 indulási hiba. Vajon melyik hardver okozhatja? Javítható-e?

Figyelt kérdés

Szereztem egy HP Pavilion dv6-ot. Winchester nincs benne, és sokszor szórakozni kell vele hogy elinduljon...


Mikor nem indul el:

Bekapcsolom, elkezd pörögni a processzorhűtő.. És nem jelenik meg a képernyőn semmi, a billentűzet oldalain lévő ledek nem villannak fel. (Ekkor ki kell nyomnom, majd várok egy kicsit vele, és megpróbálom újra elindítani)


Mikor elindul:

Normálisan indul, a ledek felvillannak, stb.. Viszont egy idő után leáll..


Eddig egyszer megpróbáltam Linux lemezzel bootolni, de mikor elindult volna, leállt a laptop..


Tudom hogy nem vagytok jósok, stb.. De akinek van tapasztalata ilyen téren, és találkozott már ilyesmi problémával, az leírhatná a tippjét, és hogy kb. mennyibe kerülne a javíttatása(ha egyáltalán javítható).


U.I.: 2012-es a laptop elvileg, 3GB RAM-al, AMD processzor


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 30. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:

"de mikor elindult volna, leállt a laptop"

*mikor bootolt volna, leállt a laptop

2014. aug. 30. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem raksz bele vinyót?
2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert nincs vinyóm. De most nem ez a lényeg. Szerintetek mi okozhatja a leállásokat, és hogy nem lehet elindítani?


(Ha javítható, akkor lehet hogy vennék vinyót, és megcsináltatnám. Ezért is tettem fel a kérdést.)

2014. aug. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!