Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi romolhatott el?

Mi romolhatott el?

Figyelt kérdés
A számítógép normálisan kikapcsolódott, a következő bekapcsolásnál pedig nem indult el, hanem egy darabig töltött, aztán kihozott egy fekete képernyőt, középtájt egy kis zöld téglalappal és egy N betűvel. Mivel a gép a ki- és bekapcsolás között nem volt áthelyezve/mozgatva, gondolom elromlott benne valami, mi okozhat ilyen hibát?

2014. aug. 4. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem saját képek, de ugyanaz mint az enyém:

[link]

[link]

2014. aug. 4. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem láttam még ilyen hibát, vagyis esélyes, hogy vírus. De ha találtál ilyen képeket, akkor ott miért nem nézted meg, hogy mit írnak róla?

Telepít(te)sd újra a gépet, jó lesz.

2014. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én keresnék róla de nem tudom hogy keressek rá, eddig csak egy oldalt találtam ahol valaki ugyanezt tapasztalta, googls kép alapú kereséssel, ott sem írtak róla semmit, csak találgattak
2014. aug. 4. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!