Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek megbízhatóak? (IPON,...

Ezek megbízhatóak? (IPON, PCX, ATX) többi lent.

Figyelt kérdés
Ezek a webshopok új termékeket árulnak? mert olvastam hogy az ipon küldött már ki össze vissza karcolt videókártyát,a pcx-ről pedig azt mondják hogy nem nagyon érdekli őket a garancia,melyikből érdemes pc-t rendelni?(gépösszerakóba raknám össze és úgy venném).

2014. aug. 29. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
bluechip,vagy ipon!
2014. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A pcx.hu megbízható,ipontól egyenlőre nem rendeltem.


Csak annyi hogy olvastam hogy a pcx.hu sokat cigánykodik a garanciával kapcsolatban,szóval ha nem jelent problémát az árbeli különbözet akkor az ipont ajánlom :)

2014. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ipontól rendeltem nekem nem volt bajom semmivel.. a garancián a legtöbb bolt szórakozik még akkor is ha nem webes bolt..
2014. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BM-Striker ***** válasza:
Ipon-nal nem volt bajom eddig.
2014. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A PCX tényleg le se szarja mi a baja a gépednek, de az iponnal nem volt még bajom.
2014. aug. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ipon ból\pcx ből szoktam rendelni, mindkettővel vannak gondok, de nem tudnék túl nyomósan érvelni egyik mellett sem. Normálisan csomagolnak, relatíve gyorsak, onnan rendelek, ahol éppen olcsóbb amit keresek. Garanciával mindkét brigádnál szívtam, és ha valami nem stimmel, akkor mindkét helyen hajlamosak nem éppen kielégítő stílusban válaszolni.
2014. aug. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ipon sztem ezek közül a legjobb
2014. aug. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pont most volt egy garanciás történetem a PCX-el. Nagyon korrekt módon járt el az eladó, így csak jót mondhatok róluk.
2014. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!