Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alsótápos házba az első, vagy...

Alsótápos házba az első, vagy a második kép alapján szereljem be a tápot?

Figyelt kérdés

venti felül: [link]

venti alul: [link]


Most van először alsótápos házam, ezért vagyok bizonytalan ebben, köszönöm a válaszokat!


2014. aug. 29. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor én először (és egyelőre egyetlenegyszer) szereltem be alóstápos házba a tápot, akkor nem volt választási lehetőségem. Egyféleképpen lehetett beszerelni (a csavarozás miatt).


Egyébként nekem alulra került a ventilátoros fele.


Amúgy is az a logikus szerintem, mivel a meleg levegő felfelé áramlik. Tehát az első max. akkor jó, ha kifelé fújja (azaz felfelé) a levegőt.

2014. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, és egy porszűrő jól jön alulra, a ventilátor elé.
2014. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy pár alsótápos ház, amiben alul van a tápegység, de teljesen zárt az alja. Ne kérdezzétek, hogy ennek mi értelme, de van ilyen. Szerencsére elég ritka. Olyankor szokták felfele fordítani a tápot, hogy tudjon levegőt szívni.

Más esetben lefele nézzen a táp.

2014. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi ezt az infót.
2014. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!