Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107-be első ajtóba hogy...

Lada 2107-be első ajtóba hogy szereljem be a hangszórókat hogy ne ázzon meg ne legyen semmi baja és jól is nézzen-ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 10:49
 1/7 anonim válasza:
Sufnituningolod a ladát?
2010. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem csak hogy normálisan tudjak zenét hallgatni meg ne is nézzen ki rosszul vagy a gyári helyire lehet kapni hangszórót??
2010. szept. 6. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ajtóba akarod, akkor kárpit le, és megnézed hol van a lemezen vmi hely, ahova be tud lógni a hangszóró mágnese. Majd kárpitot kivágni ott a hangszóró méretének megfelelően. Esetleg egy mdf lapos kiemelővel még szebb lenne (amit le is festhetsz, vagy kárpitozhatsz) és így még kevésbé áll fenn a veszély h a mágnestől nem tudod letekerni az ablakot. De, hogy szépen is szóljon, bitumenlapozni kéne az ajtókat belülről, de az drága móka.
2010. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem olyan drága én beszéltem egy céggel ahol 9E forintért IGEN 9E olyat adnának hogy 3méter széles és 10méter hosszú
2010. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy! Nekem is ladám van 05-ös

Kettő: A hangszóró az ajtóban semmiképpen nem fog megázni még egy csepp víz sem fog rámenni!

Három: Ha a gyári lyuk az ajtó sarkánál van akkor oda teszed,ha a közepénél lennt akkor odateszed!

Alulra bárhová is rakod az ablakot mindenhogyan le udod tekerni ettől nem kell félni! Nekem középen van alul mert ott volt kivágva :) és elmondom neked hogy ha van benne bitumenlap ha nincs jól fog szólni,viszont akkor hátsó hangszórót csak úgy tegyél bele ,hogy ne emeld ki hanem simán tedd bele a kalaptartóba minden doboz meg kiemelés nélkül!Ha a magnó engedi akkor állítsd úgy hogy a hátsó hangszórók halkabban szóljanak mint az elsők így lesz a legjobb hangzása neki! Igaz hogy nekem a hátsó hangszórók külön külön 90w-ak és egy dobozba tettem őket úgy hogy a fejem felé néz de megbántam hogy beleraktam a kocsiba mert nagyon elrontja a hangzását az elsőknek, így beállítottam hogy halkabban szóljanak a hátsók :) most már jó!

Az elsők 45 w-ak de erősen gondolkodom ,hogy veszek kiemelőkeretet és a hátsókat teszem előre :P

Ügyes légy sok sikert!

2010. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yo, Ladába be, ablakot le, könyököt ki, egyesbe be, nagykirály, a hangerő, de mellettem meg itt van ő!
2010. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. szept. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!