Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számitógép alkatrészek vásárlá...

Számitógép alkatrészek vásárlása elött állok és segítséget kérnék?!

Figyelt kérdés

Már megvan az összes alkatrész amit beválogattam szerintem jók de belinkelem AMD Athlon II X4 760K processzor

Asrock FM2A88X Pro+ alaplap


12,463 Ft +áfa


15,828 Ft

Memória 1:



Kingston 4GB DDR3 1333MHz KVR13N9S8/4 memória


8,518 Ft +áfa


10,818



Merevlemez:



Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez


10,529 Ft +áfa


13,372 Ft



Videokártya:



Asus R9 270X 2GB DDR5 R9270X-DC2T-2GD5 videokártya


41,123 Ft +áfa


52,226 Ft

Ház:



Sharkoon Vaya 4044951011728 fekete számítógép ház


6,500 Ft +áfa


8,255 Ft



Tápegység:

Cooler Master G500 500W RS-500-ACAA-B1 tápegység 14115 ft


A legfontosabb kérdésem az lenne hogy én nem kérnék gép összerakást de kérnék rendszer telepítést az hogy és meg tudnák e oldani pcx.hu ról rendelek elméletileg be lehet így írni csak félek hogy nem lesz megcsinálva esetleg + munkát teszek nekik és hanyag munkát végeznek . Mit tegyek ?



2014. aug. 24. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Bugos a rendelő program.

Ha nem rakják össze, nem tudnak rendszert telepíteni.


Egy számítógép összerakásánál a legbonyolultabb feladat a frontpanel bekötése.

Ha az megy, egy rendszertelepítést simán meg tudsz csinálni.

2014. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem azért kérdeztem csak mert nincs nálam cd-dvd amivel telepíthetnék letölteni meg nem tudom honnan töltsek win8 -at ami megbizható igy inkább akartam hogy telepítsék fel ők csak kicsit drágáltam összerakás árát és azt sem tudom milyen rendszert raknak rá .
2014. aug. 24. 19:24
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha nem kérsz gépösszerakást, akkor hogy gondolod, hogy telepítsék? Rakják össze, telepítsék és szedjék szét? Vagy összerakod magadnak és visszaviszed? Ez utóbbi esetben biztos nem annyit fognak elkérni rendszertelepítésért, mint ha ott rakatod össze.

Plusz: nem hinném, hogy a boltban fognak neked lopott windowst telepíteni. Persze nem hivatalosan elképzelhető, hogy telepítik.

2014. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom azért kérdeztem mert nekemis furcsa volt hogy van ilyen opció hogy rendszert telepít de nem kell összerakni ezért kérdeztem rá ...
2014. aug. 24. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

"Plusz: nem hinném, hogy a boltban fognak neked lopott windowst telepíteni. Persze nem hivatalosan elképzelhető, hogy telepítik."


Tudnak legálisan win-t is telepíteni, maximum nem aktiválják, ugyanis az az illegális módon aktivált win az illegális. Az aktiválatlan win 30 napig(ha jól emlékszem) használható legálisan.


Ennek ellenére összerakás nélkül nem fognak telepíteni wint.

2014. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!