Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni egy SSD-t...

Szeretnék vásárolni egy SSD-t a rendszernek, de nem tudom, hogy milyen fajtát, melyik márka lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Kifejezetten csak a rendszernek szeretnék venni egyet. Ugye ennek egy 64gb-os elég lenne. Nézelődtem iponon, de nem igazán értek az ssd-hez és nem szeretnék egy gagyi-t megvenni. A keret rá 20.000 Ft-t és fontos, hogy ipon.hu-ról.

2014. júl. 31. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó. igazábóé csak az írási sebességet szoktam figyelni. OCZ Agility 3-mam volt most pedig Kingstok HyperX 120Gb
2014. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20 ezerből 120GB-os vegyél,gyorsabb mint a 64-es.


Igazából mindegy milyet veszel,Kingston V300,Samsung EVO,Kingston HyperX 3K


Gyakorlatban nincs észrevehető különbség,nekem egy Kingston V300 120GB van,Win 8.1-el,tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

2014. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jah és egy link a beüzemeléshez. Sok sikert :)


[link]

2014. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom, elég necces a 64giga. Nekem is az volt, de gyorsan betelt. Pár fontosabb progi volt csak rajta, meg a windows. De ugye, jöttek a windows update-k, meg minden hülyeség, és így gyorsan elfogy a hely.


Nézz utána, hogy az alaplapod támogatja e az "Intel Smart Response Technology" cuccot. Ha igen, akkor elég a 64gigás ssd, mivel cache lemezként tudod használni. Ha nem, akkor inkább egyel nagyobbat nézz. Persze ha sehogy sincs rá keret, akkor vegyél 64-eset, de készülj fel, hogy nagyon oda kell majd figyelned, ha helyről van szó. :)

2014. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah igen azt el is felejtettem említeni hogy 60-64GB nagyon kevés. fölrakod a windowst, drivereket, fontosabb progrmokat és kb már tele is van.

épp ezért cseéltem énis az Agility 3-mat 120Gb-os HiperX-re :)

2014. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyorst választ. Rendben akkor utánna nézek a 120 gb-es SSD-nek.
2014. júl. 31. 17:54
 7/7 BM-Striker ***** válasza:
2014. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!