Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb processzor? AMD...

Glory man utd 2000 kérdése:

Melyik a jobb processzor? AMD X4 A10 7850K vagy Intel core i5?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 19:54
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Ezen hogy mi éri meg és mi nem vitatkozhatunk napestig.

Értem hogy azt mondod hogy árban az 5800k már elég olcsó de akkor van még annál is olcsóbb proci ami sima proci erőben kicsit több lesz mint az 5800k...

És neked az abban lévő gpu pedig nem elég ezérj veszel bele dedikáltat és azt nem használod..de akkor is ugyan ott vagyunk hogy azt a részét a procinak nem használod és akkor minek adnál érte akár csak 2-3 ezerrel többet?? Akkor már inkább 860 as x4...tehát lehetni lehet mindent, de minek? Vagy te is olyan vagy mint a south park egyik epizódjában amikor megnyílt az új nagy walmart bevásárló központ és Cartman azzal cukkolta Kyle-t hogy megvesz egy dvd filmet kétszer mert akkor a második csak harmad áron van? "De neked nem kell 2x zsíragy!"

De am én aput fogok venni, de csak mert én nem játszom és egy minél kevesebb ventiből álló halk gépet szeretnék összehozni egy viszonylag jó procival és egy inteles mércéhez képest erősebb vgaval mert az intel kutya drága. Én pont az az ember vagyok akinek ez megéri. De neked nem hiszem de persze megveheted ha nem kell inkább az inaktív gpu helyett egy kicsit erősebb cpu..

2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

tökéletesen igazad van :)

minek venne az ember 26.000-ért APU-t mikor kikapcsolja az igp-t benne és dvga-t használ? Inkább vegyen 23.000-ért CPU-t. Teljesen logikus.

Ha abból a szemszögből nézzük, hogy ha esetleg bexarik valamiért a dvga a gépben akkor érdemes 3000-el többet áldozni APU-ra. De mivel ezt nem jósolható meg előre, és ennek a valószínűsége is nagyon kevés, akkor nem éri meg a 3000 plussz kiadás.

Nyugodtan vegyél APU-t mozizáshoz, HTPC-nek, netezni, ezt-azt elkonvertálgatni vele, nagyon jól lehet antituningolni is (a csend és kisebb fogyasztás érdekében).

Pont erre való az APU. Olyan mindenes.

De nem gamerkedni...:)

2015. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!