Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad képet a hdmi mi lehet?...

Rokko14 kérdése:

Nem ad képet a hdmi mi lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
van egy samsung laptopom és egy lg tvm összekötöm hdmi kábellel és semmi.nem érzékeli a laptopom pedig mielőtt újra telepítették a gépem azelőtt egy évet használtam hdmivel ezen a tvn. bocsi a helyesírási hibákért.

2014. júl. 11. 11:46
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Ha a TV-n beállítottad a HDMI csatornát és nincsen kép, akkor a laptopra nem telepítették fel a megfelelő videokártya drivert, vagy a HDMI kábel tört meg (nem valószínű).


Azért nézd meg (ha összedugtad, és a TV-n is HDMI-re van állítva) hátha csak automatikusan nem észleli a TV-t:

üres Asztalon jobbgomb > Képernyőfelbontás > jobbra fent Észlelés.

2014. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam az észlelést de nem lett jó. illesztő programot hogy tudom megoldani. eltudod nekem érthetően magyarázni nem vagyok otthon a számítógépes dolgok minden terén. elöre is köszi segítséget
2014. júl. 12. 14:35
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Elsőnek meg kell nézni, hogy a rendszer Szabványos VGA-nak ismeri-e fel (csak alapfunkciók működnek).

Win7 esetén:

Start menü > beírod alul a keresőmezőbe: Eszközkezelő > fent a találati listában ráklikkelsz > a megjelenő ablakban alul a Videokártyák kategórián belül, mit ír?

ha Szabványos VGA... akkor jobbgomb rajta > Illesztőprogram frissítése > Illesztőprogram keresése az interneten. Ha Radeon... vagy Geforce... vagy Intel HD akkor a program fel van telepítve, bár sok laptoptípusnál két videovezérlő is van, egy akkukímélő Intel HD alapfeladatokra és egy dedikált nagyobb teljesítményű (AMD Radeon vagy nVidia Geforce) és a HDMI-t általában a dedikált működteti.


Egyébként mi a laptop pontos modellszáma?

2014. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csak frissíteni kellett
2014. júl. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!