Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha HDMI kábellel kötöm a...

Ha HDMI kábellel kötöm a VGA-t egy LCD TV-re, bootolásnál ad képet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy alap mégis nagyon fontos kérdéssel fordulok a hozzáértőkhöz!:) Ha egy VGA-t (HD5870) HDMI kábellal kötök egy LCD TV-re, akkor a VGA ezt érzékeli és már a gép bekapcsolásától számítva (amikor pl még a BIOS menüjét is belehet hozni stb.) egyből ad képet VAGY ez a csatolófelület is úgy működik mint a régi videó kimenet a VGAkon, miszerint a VGA driver programjában külön kell engedélyezni a windowsból ahhoz, hogy HDMI-n keresztül dobja ki a képet?


Nagyon szépen kérném a potenciális válaszadókat hogy csak az válaszoljon aki teljesen biztos benne esetleg ő maga is HDMI kábellel kötötte TVjét a PChez. Szeretnék venni egy LCD TV-t a mostani monitorom helyett de amti kiszemeltem nincs rajta D-Sub (15 tűs) bemenet csak HDMI ami PCvel kompatibilis.



2014. júl. 6. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ad képet.
2014. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennél a kérdésnél írja valaki, hogy külön kell beállítani ezért bizonytalanodtam el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

2014. júl. 6. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a HDMI van, akkor nincs sok választás, azon lesz a kép.

Nem kell állítani semmit.

2014. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ad képet, már az első pillanatban! Nem kell semmit sem állítanod rajta! Bedugod a HDMI-t, és már kész is. Én már kötöttem rá a gépet TV-re monitorra HDMI-vel.
2014. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!