Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang HDMI kimeneten?

Miért nincs hang HDMI kimeneten?

Figyelt kérdés
Tehát újratelepítettem a gépet Win7-el és összekötöttem egy LG LCD TV-vel, kép van de hang nincs. A vezérlőpultnál azt írja a hang beállításoknál hogy nincs telepített hangeszköz. A hangkártya drivere nincs is telepítve, de nem azon keresztül akarom hogy jöjjön a hang. A videókártya Nvidia GT 240. Felraktam a legújabb drivert ebbe már ott van hogy digitális hang kimenet, és fel is ismeri, hogy LG TV de mégse szól. Mit kéne csinálnom, telepítenem hogy legyen hang?

2014. jún. 27. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most hülyeséget mondok, de logikus emberek készítették a számítógépeket, megkockáztatom, hogy ez nálam is működik :D

Ha nincs feltelepítve a hangkártya drivere, akkor a videókártya nem fogja helyettesíteni a hangkártyát.

Amíg nincs driver, addig gyakorlatilag olyan, mint ha nem is lenne hangkártyád. És amíg nincs hangkártya, addig nincs hang, és amíg nincs hang, addig nincs, amit a videókártya HDMI-n tud továbbítani.

2014. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!