Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sötét képernyő a laptopon mi...

Sötét képernyő a laptopon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hang nem nagyon van csak halk ha nyomom caps lock az világit

hangok vannak mintha töltene gép meg vinyó, dvd olvasót ki tudom nyitni.Probáltam ramot kiszedni és visszatenni 2x1 gb van benne hátha jó irták hogy elmozdulhat.Nem jó, 2 lcd tvn volt kötve semmi, az én monitoromra ott se jó, rendszer visszaálítást vagy mit is probáltam azt irták f10 et kell nyomva tartani aztán f9 semmi már vagy 3 hónapja nem jó de elővettem hátha bekapcsol régen is csinált ilyent de jó volt most nem fogalmam sincs mi a baj,sehol nem jön be kép.Esetleg valakinek van ötlete (szervizen)kívül mit lehetne vele tenni hogy müködjön köszi.Hátha elsiklottam valami felett.


2014. júl. 8. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ember ír ide Google Translate segítségével...
2014. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mivan?
2014. júl. 8. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezem én is.
2014. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezen mit nem értesz?:D

adott laptop nincs kép kiszedtem ramot nincs kép ezt íráták,

2 tévére kötöttem ott se ,másik lcd monitorra ott se ,régen volt ilyen hogy elment a kép és visszajött de már jó ideje nincs ,windows hang van ,dvd meghajtó jó

elöbb is ezt irtam

2014. júl. 8. 12:32
 5/6 A kérdező kommentje:
aki tud kérem segítsen köszi :)
2014. júl. 8. 12:42
 6/6 kata kata ***** válasza:

Először cseréld ki az elemet benne.

[link]

2014. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!