Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ötlet lenne a...

Szerintetek jó ötlet lenne a gépen visszajelző lámpa?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint ami kocsikban van. Nem a HDD aktivitását meg a gép állapotát jelző 2 kis lámpára gondolok. Hanem olyanra, ami hogyha nem megy a géped, felvillan, hogy RAM probléma van. Lenne 1 lámpája a procinak, az alaplapnak, memóriának, videokártyának, merevlemeznek, meg a hűtésnek. És ha ne adj isten valami baj van, akkor felvillan mondjuk a RAM-hoz tartozó lámpa, így biztosan tudnád, hogy mivel van a gond. és nem futnád a felesleges köröket, hogy miért nem megy a gép. Mi a véleményetek erről? Nekem tetszene.

2014. júl. 6. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát az alaplapgyártók nem fognak a te elképzelésedhez igazodni sajnos, neked kell hozzájuk :D
2014. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos. Pedig szerintem lenne rá igény. 5-6.000 ft-tal drágábban adnák az ilyen alaplapokat, szerintem még több bevételük lenne!
2014. júl. 8. 15:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehetek őszinte?

Az ilyen kijelzőpanellel ellátott házakat maximum a süketnémák vennék ((ugye ők nem hallják a BIOS sípszavakat)

Szóval....ami jelenleg hibakeresésre adva van az alaplap részéről az bőségesen elég. Nem hozzáértő ember úgyis szervizbe viszi a gépét ha baja van...

2014. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!