Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a külső merevlemezemne...

Mi baja a külső merevlemezemnek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég vettem ezt a külső merevlemezt, eddig minden jó volt vele, vagyis most is teljesen jó, használom, de a HD Sentinel egyik napról a másikra azt írta ki, hogy 16%-os a kondíciója. Ilyenkor mit kéne tennem?

[link]



2014. jún. 30. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lementeni róla az adatokat, és beszerezni esetleg egy újat. Ezt meg minél hamarabb félretenni.
2014. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért? Mitől járt így?:O
2014. jún. 30. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd vissza garanciáztatni, és előtte, ahogy mondták, ments le róla mindent.
2014. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik winchester 6 évig bírja, valamelyik 2 hétig, nem lehet megmondani, hogy mitől lett rossz.
2014. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező privátban írta nekem, hogy nem rég vette.


Én viszont nem tudom, hogy ilyen esetben kicserélik-e a gyártói garancia keretén belül. Szóval ha valaki tudja ezt, válaszoljon legyen szíves...

2014. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Találtam ilyet: [link]


"Garanciális csere akkor lehetséges, ha a hibák száma már kellõen magas, azaz eléri a gyártó által meghatározott küszöbszintet. Ekkor a program által jelzett kondíció 0 %."


Szóval lassan aktuális lesz neked... Addig ments le mindent mindenféleképpen!

2014. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!