Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Találok ennyiért jó laptopot?...

Találok ennyiért jó laptopot? Mit ajánlotok ebben az árban? *bővebben lent*

Figyelt kérdés

Szeretnék jövőhónapban venni egy laptopot, maximum 140 ezerért. Milyen márkát ajánlotok? (Vagy konkrét gépet)

Legfőképpen Grafikázni szeretnék rajta (Adobe & Corel termékcsalád)

De ezek mellett hobbiból szoktam (szeretnék) játszani is. Nem eget rengető gépigényű játékokkal, de örülnék, ha nem lenne abból problémám mi fut mi nem fut el rajta.


Létezik egyáltalán ilyen? Vagy nagyon nagyravágyó vagyok? :S De előre is köszönöm!



2014. jún. 25. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem letezik. Ha nem akarsz problemat abbol, hogy mi fut es mi nem rajta akkor 250 - 300 + kategoriaban nezelodj.
2014. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 savanyújóska ***** válasza:
Acert nézhetsz esetleg, de 140-ért a mai AAA kategóriás játékok valószínűleg nem futnak el. Itt egy listaáron majd' 300k-s gép van, és a Watch Dogs, illetve az AC IV minimumon elfut szaggatás nélkül, viszont kell alá hűtőpad, mert AC IV alatt kifagy. (A másiknál már volt, ott meg egy idő után kevés memóriára panaszkodik, de utána folytattam, és amiatt nem fagyott ki. - 8 GB RAM) Illetve pont a grafikai és modellező szoftverek azok, amik meghálálják a kraftot. 200 körül 7***-os DEll-t néznék.
2014. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél gépet, ha nem fontos mindig cipelni.
2014. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-nál a pont! Ha nem fontos a hordozhatóság, akkor asztali gépet vegyél! Jobb az ár-érték aránya. Ennyi pénzből jobb asztali gépet tudnál venni! És azt később bővíteni is tudod!
2014. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!