Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot ajánlotok...

Milyen alaplapot ajánlotok AMD Athlon II X2 240 procihoz? És jó ez a táp vagy cseréljem? Alatta bővebben:

Figyelt kérdés

Proci: AMD Athlon II X2 240

RAM: 4GB Kingmax 1333 Mhz DDR3

VGA: ASUS HD5450

HDD: 250GB Seagate Barracuda

Táp: LC-Power 420W (LC420H-8 V1.3)



2014. márc. 16. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápot cseréld.
2014. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mire kell neked ez a konfig, mert nem értem a problémád.
2014. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Waptolvaj ***** válasza:
Cseréld a tápot egy jobbra,fsp,coolermaster, vagy valami hasonló értelmesre. Alaplapot asrock 980de s3u3, ebbe jó a jelenlegi procid is, és még mellette egy halom újabb amd procit is támogat,ha később fejleszteni akarsz.
2014. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szinte, csak netezésre szeretném használni. :)

De feltétlenül muszáj lenne azt a tápot cserélni?

2014. márc. 16. 10:44
 5/5 anti paladin ***** válasza:

Egy ugyanilyen táp terheléstől függetlenül melgedett-hűlt kedve szerint, én személy szerint elég félelmetesnek találtam, viszont bátor haverom már egy éve használja, eddig gond nélkül, bár azon a gépen a skype a legterhelőbb futó feladat.

Kicsit lutri.


Alaplaból szinte mindegy ilyen célra, viszont az nForce 630-as chipsetet messzire kerüld, pl. Asrock n68 alaplapok.

Legyen rajta usb3 a jövőre gondolva, meg egy pci-express port a vid. karinak, sata3 egy esetleges jövőbeni ssd-nek aztán csókolom.

2014. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!