Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek is a tápegység a...

Szerintetek is a tápegység a ludas? Ha igen akkor milyet ajánlotok helyette? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pénteken cseréltem a gépemben az alaplapot, a procit, és a videókártyát. Az első komolyabb megizzasztás után vettem észre, hogy a tápegység rendesen felforrósodik, míg a CPU és a GPU viszonylag rendes hőmérsékleti értékeket produkál (kb. 60 Celsius). Aztán szombat este, vagyis tegnap egy újbóli megizzasztás után már amolyan fura büdös műanyag szagot éreztem, majd ma ismét. Én arra gondolok hogy mindenképp a táppal van gebasz, kicsit utánaolvastam, és az M-Tech 550W tápnak nem járja jó híre. A véleményetekre lennék kíváncsi hogy ti mit gondoltok, és mit javasoltok helyette.

CPU: AMD Athlon II X4 760K 3.80GHz

Alaplap: Asrock FM2A75M Pro4+

GPU: Asus Radeon HD 7870 DirectCU II

Ram:4 GB DDR3 1333 MHZ CRUCIAL



2014. jan. 5. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél jó márkás (500W-os elég) tápot...

pl fsp, xfx, enermax,

am nekemis ilyen tápom volt régen és izzasztásnál ugyan ez történt.. :D 1 óráig szellőztettem utána a házat...

2014. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elfelejtettem oda irni h azonnal vegyél másikat! :)
2014. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nincs új táp, addig ne használd a gépet, mert az alkatrészek egészségét teszed kockára. 500W bőven elég lesz. Mondjuk: FSP Raider 550, XFX Pro 550, Corsair CX500
2014. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 halalfalo ***** válasza:

Az M-tech-től ez teljesen megszokott


FSP Raider 550w

XFX Pro 550w

-ből válassz


Esetleg még egy Cooler Master gx 550W

(vigyázz, nem a gx lite, hanem a sima gx!!!!!!!)

2014. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!