Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Fx-6300-as processzort...

Amd Fx-6300-as processzort szeretnék vásárolni és hozzá processzor hűtőt mivel láttam hogy a gyárit nagyon szindják. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig egy cooler master hyper 212 van kinézve de nem lenne baj ha olcsóbban is lehetne hozzá szerezni vami jót. Max 9500-10000 ezerig kéne
2014. jún. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

az tökéletes hozzá(kb 4,2GHz-ig), mondjuk ez attól függ mennyire akarod tuningolni


másik: nézd meg, hogy bele fog e férni a házba

2014. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: de azt is csinálhatod, hogy pl kikapcsolod a turbo core-t felviszed mondjuk 3.8GHz-ig a magokat és beállítasz nekik egy szép feszültséget, kb. 1,26-1,3V-ot és megnézed hogy úgy milyen hangos lesz. Aztán ha nem tetszik a hang vagy a proci sebessége, akkor veszel másik hűtőt. Veszteni nem vesztesz vele semmit, max 1-2 óra időt.
2014. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
alaplapod típusa? mert ugye attól is függ mennyire tuningolható majd a proci...
2014. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
energia takarékossági funkciókat kapcsold majd ki c1 c6 meg most nem tudom mik vannak .. akkor a cpu bosst is tedd disabledre csak a szorzót állítsad hogy más tényező ne tudjon be kavarni a tunningba amp-t is rakd disabledre
2014. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még nincs semmilyen alaplapom se csak tervezem amúgy elvileg egy asus m5a97 evo r2.0 lesz
2014. jún. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!