Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártya éri meg...

Melyik videokártya éri meg jobban? (megéri a +10 000 ft-ot? )

Figyelt kérdés

a két videokártya ugyanaz csak a gddr5-ös memória sokkal jobb ha 4gb-osat veszek?

[link]

[link]



2014. jún. 18. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, nem tudsz vele olyasmit csinálni, amihez 4 giga VRAM kellene. Még a 2-t se tudod kihasználni igazából.
2014. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előttem szóló, nem rosszból, de képzeld el, annyira nem szeretem az ilyet, hogy "nem tudod kihasználni" Igen? Watchdogs 3gb vramot igényel már most maxon, amihez 4gb-os kártya kell. Képzeld el, lehet hogy most nem, de 1 év múlva vagy 2 kifogja használni, viszont ebben az esetben ne vegyél 4gb-osat! 256bites, azzal mit kezdesz?:D nem éri meg, akkor már inkább [link]

ezt vedd, jobb árban, és a hütése is kíváló! 280-as jobb mint a 270x! Ha pedig ragaszkodsz a 270 szériához akkor

[link]

ezt vedd! De én a 280-asat ajánlom, mondom erősebb mint a 270x és nem sokkal drágább:) asusban a márkát fizeted, de ugyan olyan kb mint a sapphire, mind2-nek a hűtése kíválo!

de mindenképpen a 280-as sapphiret vedd!

2014. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Watch Dogshoz maxon lehet, h a VRAM elég viszont a grafikus processzor nem, én is inkább egy r9 280-at ajánlanék, azzal faszán menne az egész. A 4GB-os R9 270X többmonitoros rendszereknél éri meg.
2014. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10:56: Az, hogy mennyi VRAM kell a használt felbontástól és AA, AF beállításoktól függ. Se watch dogs, se semmilyen későbbi játék nem fog kötelezően előírni óriási képfelbontást. Nem is valószínű, hogy akár 2-3 év múlva az átlag felhasználónak a full HD monitor 4-5-szöröse legyen.


A feltételes módot is csak azért raktam bele, mert GPU alapú számításoknál ki lehet használni, de azt Pistike nem fogja csinálni otthon a gépén.

2014. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!