Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát ajánlotok?...

Milyen videókártyát ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eléggé le vagyok maradva, nem tudom melyek azok a mostani kártyák, amik megérnék az árukat.

Kb. 100.000 Ft-ot szánnék rá.



2014. jún. 17. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen konfigba kéne?Táp is fontos!

R9 290:)

2014. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek között érdemes nézelődni. mivel AMD kártyám van így nVidiákkal nem nagyon foglalkoztam de biztosan anánlanak abból is

2014. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

ár/érték aranyában a legjobb! Oda veri a 780-as kártyákat, és kb egy szinten van a 290x-es kártyákkal.

Nagyon jó a hütése, nekem is ez van, mindenféle terhelés alatt max 73 fokig szökött fel. Minden játékot visz ultrán, persze társult hozzá egy jóféle i5 proci is:) Mindenképpen ezt vedd ! szánj még rá 9k-t Ennek a legnagyobb az órajele, és a legjobb a hütése, a 290-es.

Aki asus-t mondana nézze meg ezt a 2-öt nem találtam a 290-es változatot, de ugyan az, csak ez erősebb, minden másban megegyzenek!

[link]


[link]


vélemények is magukért beszélnek, mi előtt valaki offolna, tudm ez a 290x-es változat, de minden másban megegyeznek a 290-el!!!!

2014. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!