Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook Air, megéri?

MacBook Air, megéri?

Figyelt kérdés
Nem játékra kellene.

2014. jún. 15. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha neked ennyit számít az Apple logó, akkor igen.
2014. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Amennyibe az kerul, abbol KET laptopot vehetsz, amin nincs almas logo. Nem, nem eri meg, kiveve ha minden mas eszkozod is alma-logos, mert ezek igazabol csak egymassal szeretnek hatekonyan kommunikalni.
2014. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire kell.


Évekig én is úgy voltam, vele, hogy nincs értelme és nem éri meg.

A munkahelyemen pár hónapja dolgozni viszont mégiscsak vettem egy Macbook PRO-t és nem bántan meg. Sőt azóta még egy kolléga szintén így tett.


Még mindig tartom, hogy az emberek bő 80-90%-ának tényleg fölösleges és nem éri meg.

De munkára "sajnos" tényleg jó.

2014. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BM-Striker ***** válasza:
100%

Ultrabook-ok közt igen.


Ebben a kategóriában többi gyártó se olcsóbb.


Ha az kis méret és tömeg és a hosszú akkuidő fontos, akkor megérheti.


Ha konnektorról használnád nagy részben,akkor egy olcsóbb üzleti szériás 14-15 colost érdemesebb venni pl HP Probook 640/650.

2014. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire szeretnéd használni. Egy jó minőségű, hosszú akkumulátor üzemidejű hordozható gép, ha OS X-el el tudod végezni amit akarsz, akkor ajánlom (ugyan Windows-t is lehet rá telepíteni, de azzal akku üzemideje jelentősen csökken).


#1-#2: MacBook Air jó árban van, ha a minőségi ultrabookokat nézed. Persze egy 120-as Acerrel is megpróbálhatod összevetni, de akkor számodra a notebook notebook nem több, mint egy könnyen arrébb tehető PC.

2014. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Két laptopot vesz?? De milyet?? Ilyet biztos nem.


Kérdező.

Milyen szempontok miatt akarsz MBA-t venni?

Az Air előnye, hogy könnyű, bazi hosszú az üzemideje, stabil oprendszer. A kategóriájában baromi jó az ár/érték aránya. Alu házas, billentyűzet világítás és egyéb extrák.

Ez egy könnyű munkagép ami egész nap kiszolgál. Ha arra kell, akkor ideális választás. Könnyű magaddal vinni, kis helyet foglal.

2014. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BM-Striker ***** válasza:
78%

MBA kivételesen nem túlárazott, ellentétben sok más Apple termékkel.


Személy szerint nem szeretem azt az irányt, merre elmentek vele(beépített akkumulátor, nem bővíthető memória), de el kell ismernem, hogy ez egy nagyon jó gép a saját kategóriájában.

2014. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BM-Striker ***** válasza:
68%
Az túlzás, hogy munkagép, de kétségkívül megbízható.
2014. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen is Mac-ekkel kell dolgoznom és nagyon szeretem a Mac OSX-et, szóval adná magát, hogy otthonra is ilyet vegyek a rozoga Win-es laptop lecserélésére. Meg persze elférjen a táskában, bárhova könnyen magammal vihessem, azonnal bevethető legyen stb.
2014. jún. 15. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!