Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha ezt irja ki...

Narancs1998 kérdése:

Mit csináljak ha ezt irja ki a gépem: "Az eszköz gyorsabb működésre is képes"? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az amit rácsatlakoztattam az egy "4 g telenor Hipernet mobilnet" és abban a pillanatban amikor bejön ez a képernyő akkor ujra kell csatlakoztatnom. Kérlek titeket válaszoljatok kérdésemre!

2014. jún. 9. 08:13
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
46%

Ezt akkor szokta kiírni, ha mondjuk USB 1.x portra csatlakoztatsz USB 2.0 eszközt vagy ha USB 2.0 porta csatlakoztatsz USB 3.0 -ás eszközt. Ez a szöveg csak tájokoztató jellegű, nem hibaüzenet.

Lehetséges, hogy a mobilnet Stick -ed már 3.0-ás.

2014. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Általában akkor írja ezt, mikor a gépeden van usb 2.0-s és 1.0-s, vagy 3.0-s és 2.0-s USB port is. Egyszerűen dugd át egy másik portba.
2014. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre írtuk P.O.C.-cal :)
2014. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és az miért van hogy utána szét is kapcsol?
2014. jún. 9. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
De hibaüzi:próbáljátok ki,ős régi usb1.1portba usb 2.0pen=no hibaüzi.A Hiba oka szerintem:nincs fent az alaplapi chipset driver,ami sok esetben kell az elérhető legnagyobb sebesség kiaknázásához.Tehát menj ve az eszközkezelőbe,nézd meg hogy mit ír ki:ha van sárga felkiáltójel,v nincs ugyan,de a vezérlő neve:szabványos usb vezérlő akkor bizony nincs fent a gyártó drivere.Menj fel az alaplapod honlapjára onnan töltsd le a chipset drivert,az általában megoldja.Ha nem akkor win7esetén az usb3.0driver is kell külön.Remélem segítettem.
2017. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!