Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet olyankor csinálni...

Mit lehet olyankor csinálni ha külső hdd-nél kiírja hogy az eszköz gyorsabb működésre is képes, plusz a win7 nem ismeri fel csórót?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

USB 1.1 portba csatlakoztattad, de a 2.0 port gyorsabb működésre is képes.


Első csatlakozáskor nézd meg, hogy látja-e a rendszer. Sajátgépen jobb klikk/kezelés/lemezkezelő. Ha itt látod, akkor adj neki betűjelet, kötetnevet.

2011. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. windows xp Sp3 már USB 2.0 -ás. a biosban esetleg be kell állítani, hogy kezelje. Nekem régebbi gépem van és ott be kellett állítsam.
2011. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy megnéztem a BIOSban on chip usb 1.1+2.0-ra van állítva úgyhogy ez stimmel.

Meg azt szokta csinálni hogy mikor rákötöm észleli a kezelő,van kötet neve is de mikor elkezdenék rá másolni vagy csak simán hagyom egy kicsit rákötve eltűnik a kötet és ilyenkor szokta kiírni azt a szöveget.

Futtattam a gépen meg ezen a külsőn AVG víruskeresőt a gépen volt egy pár hiba de a külsőn elméletileg semmi.

Mi lehet a gond?

2011. dec. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!