Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte f2a75m-hd2 Bios...

Gigabyte f2a75m-hd2 Bios probléma?

Figyelt kérdés
Nem történt vele semmi egyik nap be akartam menni a biosba de nem töltött be. Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. jún. 2. 13:28
 1/6 A kérdező kommentje:
kép: [link]
2014. jún. 2. 13:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek majd kellesz egy BIOS frissítés az is biztos.

Csinálj egy BIOS reset-et, illetve inkább jumperelést ha lehetséges és utána próbáld meg, ha ez meg van, akkor csinálj rajta egy beállítás reset-et, majd frissítsd. Bár a frissítés nem nehéz, de azért el lehet cseszni és akkor vége mindennek, szóval szervízbe csináltasd meg.

2014. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a Q-flash része sem működik így nem tudok frissíteni.
2014. jún. 4. 07:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Rendszer alól nem tudod?

Megvolt a jumper? Hagyd teljesen áramtalanítva egy fél óráig utána akkor (a gombelemet is vedd ki) és utána próbáld meg, de szerintem tudni kellene frissíteni.

Ha van még rá garancia, akkor vidd vissza, és ha lehet akkor cseréltesd ki egy ASRock vagy ASUS alaplapra.

Mindig mondtam, hogy a Gigabyte shit.

2014. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat a juperelés megoldodotta a gondot,ment a zöld pacsi :).
2014. jún. 4. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de azért ameddig tudsz adj neki egy frissítést :) Lehet ha következőnek előfordul, akkor már nem lesz jó ez a megoldás.
2014. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!