Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtés probléma? SEGÍTSETEK...

N.,. kérdése:

Hűtés probléma? SEGÍTSETEK VÉLEMÉNYEKKEL.

Figyelt kérdés
Van egy gigabyte radeon HD 7970 OC-m. Amin ugye treeagle cool hűtés van. Na már most ez úgy működik h 2 irányba fújja a meleget. A házon viszont van 2 oldalt ami pedig befelé fúj így aztán szerintem ez nem jó mert csak akadályozza a vga hűtést.szerintetek ha az oldalsó 2 ventit szívóra tenném be jobb lenne? bár tudom h így kell lennie de úgy gondolom nem megfelelő ha a vga-t nézzük. hűtési adatok jelenleg : 2 elől, 2 oldalt és 1 alul befelé fúj. felül 2 és hátul 1 kifelé. az oldalsó 2 kéne szerintem megcserélni h kifele fújjanak. szerintetek? amúgy átlag 32,5C fok max 71C fok.

2014. jan. 29. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

71 fok bőven jó VGA 90-is is elmehet ne piszkáld.


Ház hűtését egyébként úgy kell megtervezni, hogy átmenjen rajta a levegő tehát elöl be hátul ki, vagy egyik oldalt be másikon ki, vagy alul be felül ki

attól függően milyen a házad

2014. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
CM strom scout 2 és azt szeretném tudni hogy szerintetek megfordítsam-e a 2 oldalsó ventit? amúgy szabályzón van mind játék közbe tekerem fel mindet.
2014. jan. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!