Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezek alapján mi...

Szerintetek ezek alapján mi lehet a baja a notebookomnak?

Figyelt kérdés

Nos már tettem ki több kérdést is ezzel kapcsolatban de kíváncsi lennék hogy így összesítve mit mondtok rá? Nos:


A Notebook egy PAckardBell EasyNote EN F5211-HC-260HG


A tünetek:


Nem hajlandó üzemelni csak is kizárólag Win7 Ultimatettel ( Driverek is csak úgy vannak fent az oldalán hogy 64 vagy 32 bites Win7 vagy Win8-hoz nem úgy mint másik gyártóknál hogy win7 vagy win8-ból is fent van minden tipushoz )


A vezeték nélküli egeremmel mindig szenved, szórakozik és állandóan cserélgetnem kell az USB portokban a vevőjét mert vagy szaggatottan reagál vagy kicsapja a kurzort az egyik sarokba és ha a tapipaddal elveszem onnan és az egeret leteszem egyből visszaugrik


A nyomtatómat nem hajlandó normálisan kezelni, állandóan halványan nyomtat mint ha ki akarna fogyni a tinta és nem hajlandó normális minőségben nyomtatni csak akkor ha fotópapírra állítom és magas minőségre


Volt néhány nem az én hibámból keletkezett fizikai sérülése már ami miatt volt szervizben külföldön és küldtek vissza valami papírt amin felsorolnak egy rakás dolgot és mindhez az van odaírva hogy hiba nélkül lefutott a teszt, így szerintem hiába küldeném vissza hogy csak win7 ultimattel jó, nem foglalkoznának vele + tuti hogy fizethetném a szállítást.


Fizikai sérülések: Kijelző bal zsanérjának elpattanása, Kijelző belső burkolatának elrepedése és a legújabb mutatványa hogy bal oldalt a hűtőnyílásnál a műanyag bordák maguktól kipotyogtak


maga a notebook kicsivel több mint egy éves, tavaly márciusban vettem... a családban van egy másik notebook is, egy HP 630-as ami már 3 éves de annak még semmi baja, azzal tökéletesen működik az egerem is, és a nyomtató sem szenved rajta valamint annak mindegy hogy milyen rendszert teszek rá



szerintetek így összességében mi lehet a baja vagy meddig viheti még? mennyire sürgősen kezdjek el másikra gyüjteni?



2014. máj. 30. 10:18
1 2 3
 11/25 Golan Trevize ***** válasza:

"nemrég leszedtem egy home premium telepítőt"


És honnan szedted le?

2014. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
torrentről, integrált telepítő benne van több telepítő, de mondom, ugyan azzal a telepítővel a másik gépnek semmi baja, mert arra is rátettem hogy ott szenved-e de ott nem...
2014. máj. 30. 11:00
 13/25 Golan Trevize ***** válasza:

Jó, akkor megismétlen: EREDETI, HIVATALOS FORRÁSBÓL SZÁRMAZÓ.

Amíg ezek nem teljesülnek, addig ne csodálkozz, hogy egyik gépen megy, a másikon nem.

Majd ha egy eredeti, aktivált, frissen telepített Win7-tel is problémák vannak, akkor el lehet kezdeni a hibát keresni a gépben.

2014. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Tengor ***** válasza:

Meglátásom szerint a gépen nem fog segíteni egy legális oprendszer sem. Valószínűleg az alaplapnak van valamilyen hardveres problémája, az USB-s mizéria és a kékhalálok erre utalnak.

Egy memtestet még pár órára meg lehet ereszteni, de sokat nem fog hozzátenni.

2014. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Torrentes driver csomag mi? ez olyan mint a pékségekbe a féláron árult lekváros bukta jó jó de mégse olyan
2014. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
mindjárt felteszem a papírt amit kaptam a szervízből, de csak a régebbit találtam meg, de ugyan az van az ujabbon is...
2014. máj. 30. 11:11
 17/25 A kérdező kommentje:

[link]


ezt kaptam a szervízből...

2014. máj. 30. 11:16
 18/25 Golan Trevize ***** válasza:
Mondom én, hogy szoftveres lesz a probléma...
2014. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
akkor a másik gépnek mért nincs baja ugyan azzal a rendszerrel, ugyan azzal a beállításokkal? :S
2014. máj. 30. 11:26
 20/25 Golan Trevize ***** válasza:
Mert gányolt, tákolt, hibás telepítőket használsz, amik vagy működnek, vagy nem.
2014. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!