Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezek alapján mi...

Szerintetek ezek alapján mi lehet a baja a notebookomnak?

Figyelt kérdés

Nos már tettem ki több kérdést is ezzel kapcsolatban de kíváncsi lennék hogy így összesítve mit mondtok rá? Nos:


A Notebook egy PAckardBell EasyNote EN F5211-HC-260HG


A tünetek:


Nem hajlandó üzemelni csak is kizárólag Win7 Ultimatettel ( Driverek is csak úgy vannak fent az oldalán hogy 64 vagy 32 bites Win7 vagy Win8-hoz nem úgy mint másik gyártóknál hogy win7 vagy win8-ból is fent van minden tipushoz )


A vezeték nélküli egeremmel mindig szenved, szórakozik és állandóan cserélgetnem kell az USB portokban a vevőjét mert vagy szaggatottan reagál vagy kicsapja a kurzort az egyik sarokba és ha a tapipaddal elveszem onnan és az egeret leteszem egyből visszaugrik


A nyomtatómat nem hajlandó normálisan kezelni, állandóan halványan nyomtat mint ha ki akarna fogyni a tinta és nem hajlandó normális minőségben nyomtatni csak akkor ha fotópapírra állítom és magas minőségre


Volt néhány nem az én hibámból keletkezett fizikai sérülése már ami miatt volt szervizben külföldön és küldtek vissza valami papírt amin felsorolnak egy rakás dolgot és mindhez az van odaírva hogy hiba nélkül lefutott a teszt, így szerintem hiába küldeném vissza hogy csak win7 ultimattel jó, nem foglalkoznának vele + tuti hogy fizethetném a szállítást.


Fizikai sérülések: Kijelző bal zsanérjának elpattanása, Kijelző belső burkolatának elrepedése és a legújabb mutatványa hogy bal oldalt a hűtőnyílásnál a műanyag bordák maguktól kipotyogtak


maga a notebook kicsivel több mint egy éves, tavaly márciusban vettem... a családban van egy másik notebook is, egy HP 630-as ami már 3 éves de annak még semmi baja, azzal tökéletesen működik az egerem is, és a nyomtató sem szenved rajta valamint annak mindegy hogy milyen rendszert teszek rá



szerintetek így összességében mi lehet a baja vagy meddig viheti még? mennyire sürgősen kezdjek el másikra gyüjteni?



2014. máj. 30. 10:18
1 2 3
 1/25 Tengor ***** válasza:

PB laptopot nem szabad venni.

Valószínűleg hozzá nem értés állhat amögött, hogy csak egy típusú operendszerrel működik együtt. Oké, hogy win 8 nem megy rajta, de nem hiszem, hogy egy jóféle linuxot nem lehetne rátenni.


Egér: másik géppel az egér mindig jól működik? Ha igen, akkor vagy instabil az áramellátása v. vacakol a déli híd a laptopban -> PB minőség


Nyomtató: nincs köze a laptophoz, maximum beállításban lehet más. Nem takarékos v. vázlat módra van beállítva?


Fizikaik hibák: PB minőség


Kezdj el gyűjteni!

2014. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A hiba okát táv javításba nem lehet orvosolni Én azt mondanám hogy egy ügyes szaki kezei közt a probléma megoldódna
2014. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

az egér csak ezzel szenved, másikkal nem


a nyomtató ugyan úgy van beállítva mint a hp-s gépen minden apró részlet, normál minőségre van állítva a minőség, de nekem csak magas minőséggel hajlandó normálisan működni, egy darabig ment rendesen, majd kaptam egy kékhalált nyomtatás közben és azóta nemjó ezzel a pb notebookkal... ( Win7 home premium alatt ) éppen ez az ami miatt nem tudok csak win7 ultimate-et használni mert mással feszt kékhalálozik... de hiába teszem ujra a rendszert nem jön helyre a nyomtatás meg az egér...

2014. máj. 30. 10:46
 4/25 Golan Trevize ***** válasza:

"Nem hajlandó üzemelni csak is kizárólag Win7 Ultimatettel"


Ezt én is teljesen kizártnak tartom.

2014. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a HDD-re?
2014. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
menni megy de állandóan kékhalálozik majd összeomlik vagy nemtom mert egy idő után már a win7 töltőképernyőjénél dobálja a kékhalálokat...
2014. máj. 30. 10:49
 7/25 Golan Trevize ***** válasza:
Eredeti, legális forrásból származó telepítővel próbáltad már?
2014. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

mikor megvettem akkor Win7 home premiumot tettem rá, és állandóan kékhalálozott, azthittem hogy az én lemezemmel van baj, aztán tettem rá ultimate-et azzal ment rendesen, aztán most nemrég leszedtem egy home premium telepítőt de azzal is ugyan az volt a baj, szóval nem az én telepítőm sérült...


HDD Sentinel:


[link]

2014. máj. 30. 10:54
 9/25 A kérdező kommentje:
igen, azzal...
2014. máj. 30. 10:54
 10/25 A kérdező kommentje:
volt aki azt mondta hogy keressem fel a microsoftot, de miért pont őket, mármint ha a másik gépen semmi baja az ugyan arról a telepítőről telepített rendszernek akkor nem a telepítőnek van baja szerintem...
2014. máj. 30. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!