Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kezeli a laptopom...

Miért nem kezeli a laptopom az egeret?

Figyelt kérdés

Tegnap este még nem volt semmi baj vele. A mutató mozog, de hiába kattintok bármire, nem történik semmi. Tapipaddal sem. Sokadik újraindítás után délelőtt jó lett, azonnal mentettem az adataimat.

Le van mentve image-fájlba a rendszer, visszatöltöttem de nem lett jó.

Például ha az asztalon jobb gombbal kattintok, utána ballal a Tulajdonságokra, akkor abban az ablakban már nem tudok semmit csinálni bal gombbal, bezárni sem.


2014. máj. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"Le van mentve image-fájlba a rendszer"

Ez mit jelent? Mikori változatról van mentésed?

Ha a probléma megjelenése utáni, akkor felesleges ezzel próbálkozni...


Szerintem valamilyen vírus lesz, ha a touchpad sem jó...


Azt ajánlom, ohgy telepítsd újra az op.rendszert (windows, akármi...).

2014. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor állapot, amikor felraktam a Windows-t meg az összes programot, amit használni szoktam, beállítottam mindent de még nem pakolgattam tele semmivel. Szóval egy "friss" telepítés". Kellett már visszaállítanom rá, akkor nem volt semmi baj, egészen tegnap délelőttig minden rendben volt.
2014. máj. 29. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rá tudsz szánni egy kis időt, én megpróbálnám újratelepíteni (Windows telepítés + driverek). Ha utána is rossz, akkor passzolom...

Hasonló dolgokkal én vírus miatt találkoztam eddig csak...

2014. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam CD-ről bootolni egy linuxot, ugyanez volt a helyzet. Kivettem az akksit egy napra, visszaraktam és gyönyörűen megy. Na erre adjon valaki épeszű magyarázatot :)

Ugyan nem szedtem szét, de ha jól tudom, a laptopban is kell lenni valami elemnek vagy hasonlónak a bios IC melett.. Más meg mi van benne, ami így resetelődik?

2014. jún. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!