Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo M5400-as laptopom van...

Lenovo M5400-as laptopom van de a touchpad folyamat bezavarodik, ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írok, mert van egy Lenovo M5400-as laptopom és teljesen véletlenszerűen elszáll a touchpad. A jelenség az, hogy például akarom húzni rajta az ujjam és úgy érzékeli, mintha egyszerre két újjal próbálnám nagyítani a képet meg mintha nem érzékelné, hogy hány ujjal is használom. Össze vissza megy a kurzor, mert akadozik is(bár inkább az jellemző, hogy nem érzékeli, hogy csak egy ujjal használom és nem több). Ami érdekes, hogy ez nem folyamatos és van amikor megszűnik fél hónapig is és elő sem jön, most meg megint és újraindítás után is.

Synaptics driver van fent és már újra raktam.



2014. máj. 26. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letisztítani, lehet csak túl koszos/zsíros :)
2014. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Gyorsan meg is tisztítom : )
2014. máj. 26. 11:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem segített :(
2014. máj. 26. 11:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szokott segíteni, hogy elaltatom vagy újraindítom de az is csak pár percig vagy éppen sokáig de időnként újra előjön. Most éppen 2 napja szo*ok vele.
2014. máj. 26. 11:30
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, tavasszal lett véve a gép és nem lehet normálisan használni a majdnem 200.000 forintos laptopot....néha az ujjlenyomat olvasó is begajdul. Neked megoldódott a probléma?
2014. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tothatee válasza:

Hali, nekem is ugyan ez a gondom, pedig a gépem nincs még 3 hónapos..kicsit idegesítő, mert köze 200000 ft-ért nem ezt várja el az ember...

Nos én írtam e-mail-t a cégnek, ahonnan vettem (laptopszalon) és ott visszadobták, hogy nem tudják megmondani, h garis-e, írjak a szervíznek.. akkor megírtam ugyna azt a szervíznek..válasz: vigyem be és ott mgnézik majd...-.-"

remélem tudtam ezzel segíteni, mivel más megoldást én sem találtam rá.

A szervíz címe:2040 Budaörs, Kinizsi utca 2/B.

hali

2014. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mizsi75 válasza:

Sziasztok!

Az alábbiakban olvasható a megoldás a Lenovo furfangos feladványára:

[link]

2014. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!