Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy amit én...

Miért van az, hogy amit én használok gépet, az mindig tönkremegy?

Figyelt kérdés

Minden gép nálam megy tönkre. Pl: Van egy gép (XP-s) amire rátettem a az NFS Underground 2-t. A gép háromszorosan teljesítette a játék követelményeit, tehát tökéletesen ment. De ahogy haladok a játékban a gép elkezd fagyogatni, nem reagálni erre-arra. Végül a játék egy harmadánál annyira fagyogatott, meg minden, hogy újra kellett tenni az egész rendszert. Másodjára is ez volt ott a játék 20%-ánál újra kellett tennem megint! aztán hanyagoltam a játékot. Elkezdtem videót szerkeszteni a sony vegas-sal. Megjegyzem, hogy a gép igényeihez mérten nagyon kevés efekttel vagy sokszor effekt nélkül, kis felbontásban dolgoztam. ez ment fél évig, majd az alaplap megdöglött, így új gépet kell vennem. Ideiglenesen egy másik gépen (laptopon) folytattam a videoszerkesztést. Ez ment 1-2 hétig, majd ma amikor a videót mentettem volna le, a gép kikapcsolt. Bekapcsoltam, elkezdtem megint, ugyanez volt. Jó akkor benyomtam megint , de a gép lefagyott egy 20 percre. Azután nagy nehezen bejelentkeztem. elkezdtem levelet olvasni, majd a gép 3 másodpercenként "hibahangokat" adott. Tehát mint amikor felugrik egy ablak, hogy valami nem jó, csak nálam nem volt ilyen kis ablak, csak hang. Megjegyzem, hogy a gép 2-3 éve a Lenovo egyik csúcsmodellje volt. (Win 7 van a laptopon).


Mégi mitől van ez? Más gépe 4-5 évig viszi a játékokat nekem meg 6 hónap után behal! Mégis miért?????


2014. máj. 22. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szar crackelt változatok vírussal?
2014. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem. Az NFS is full eredeti, használatija is megvan, az XP és a Win 7 telepítője is a fiókban van.
2014. máj. 22. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én gépem 6 éve működőképes, és akkoriban ennél jobb gépet normális áron nehezen vehettél volna: viszi a mai játékokat is. És azóta semmi baja nem volt... Szerintem egy rendszernaplófájl-átolvasás sokat segített volna, de alaplap nélkül nehéz lesz. Sony Vegas viszont kb. 100%, hogy másolt. Nem jó vírusost leszedni. extremezone piratebayen jókat tölt fel.
2014. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!