Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha minden nap használok...

Ha minden nap használok alapozót tényleg tönkremegy a bőröm?

Figyelt kérdés
Mivel lehetne megelőzni?
2011. márc. 6. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne használj alapozót ilyen egyszerű. 30 évesen szörnyen fogsz kinézni.
2011. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tönkremegy így is, úgy is. Csak nem mindegy, hogy 30, vagy 70 éves korodra. Az árából vegyél inkább zöldséget, gyümölcsöt, ragyogni fogsz, és nem kell alapozó.
2011. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy tönkre megy, ha mellette megfelelően ápolod, hidratálod a bőrödet. És nem egy 500 forintos, olajos, vakolatnak is megfelelő alapozót használsz, hanem olyan minőségi vizes bázisú alapozót, ami nem tömíti el a pórusokat, és olyan könnyed, hogy gyakorlatilag észrevehetetlen a bőrödön, mégis kellőképpen fed.
2011. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ilyenből tudnál márkát mondani? és esetleg árat is?
2011. márc. 6. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok. Eléggé zsírosodásra hajlamos a bőröm, és nekem a Maybelline Pure Make up, valamint a Maybelline Affinitone vált be. Mindkettő nagyon jó állagú, könnyű, mégis szépen fed. Szinte minden nap használom, de csak kevesek kenek az arcomra (nem kell sok belőle) ezért egy alapozó nekem kb. 1 évig elég. Az áruk 2600 Ft körül van, szerintem ez teljesen elfogadható ár.
2011. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2011. márc. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!