Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az hogy a vezeték nélküli...

Az hogy a vezeték nélküli egerembe nem egyszerhasználatos 1,5V-os elemet használok hanem újratölthetős 1,2V-os aksit okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
vagyis jobban mondva miért csinálja ezt vagy normális ez újratölthetős elemeknél? KB 10 napig megy vele aztán megkattan, ugrál a kurzor, szaggatottan reagál, ledobja az óramellé a jobb sarokba a kurzort és ha elhozom onnan a tapipaddal és újból leteszem az egeret akkor megint ledobja ha nem tölthető elemmel használom akkor csak fogja magát és megáll... ( nem használtam még teljesen új nem tölthetős elemekkel de mindegyik egyformán reagált mikor kimerült, fogta magát és sehova, nem kapcsolt vele vissza, mivel nem használtam új nem tölthető elemmel így nem tudom azzal meddig bírná de némelyik elemmel ami felkaros vérnyomásmérőben használtunk de már az nem kapcsolt be vele, volt hogy majdnem egy hétig vitte olyannal...

2014. máj. 1. 11:19
 1/4 anti paladin ***** válasza:

Igen, okozhat. :)

Kárt nem tesz az egérben ha esetleg lenne ilyen félelmed.

Esetleg megpróbálkozhatsz minőségi aksikkal - pl. Energizer - nálam 3-5x tovább bírta az egér Energizer aksikkal mint a kinai dzsunka vackokkal.

2014. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg ez a 10 nap ez egy


GP ReCyko+

AA HR6 210AAHCB 2000mAh 1,2V



ilyen aksit használok az egérben

2014. máj. 1. 14:47
 3/4 anti paladin ***** válasza:
1200-es Energizerrel akár egy hónapig is bírta ha nm játszottam. Az általad említettet nem ismerem.
2014. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rá van az egér aljára írva hogy :


Rating: 1,5V - 18mA


tegnap vettem bele egy normális tartós elemet:


Energizer AAE91 LR6 AM3 1.5V


hát remélem hogy ezzel sokáig fogja vinni

2014. máj. 20. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!