Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ramot ajánlotok?

Milyen ramot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Adott ez az alaplap

Asus M5A97 EVO R2.0 alaplap -

Kellene ebbe 2x4 GB ram ,de milyen lenne ami passzolna is hozzá?


[link]

megfelelne neki ő?


vagy inkább


[link]


ha egyiksem tudnátok linkelni 1-2 fajtát ami menne a laphoz ?


2014. máj. 22. 00:01
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
Igazából kismillió darab van, gondolom DDR3-as a lap, innentől pedig csak neked kell pénztárcádnak megfelelően választani. Kingston megbízható, elérhető áron, Corsairt szokták még dicsérni, de az lehet, hogy drágább.
2014. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen DDR3 csak van , ram support , és ha nem olyan amit ott fel van tüntetve akkor is okés ?
2014. máj. 22. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanaz a teljesítménye mint a másiknak,szerintem tök mindegy
2014. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a 2 RAM megfelelő lenne, de inkább a KIT kiszerelést vedd ( 2.) Mert akkor tudnak dual channelben dolgozni ami gyorsabb
2014. máj. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

működni fognak

nekem ilyen lapban vannak 2x4GB kingstone 1600 CL11(sima)+2x2GB elixir 1600 CL11( nem röhögni :) )

annyi dolgom volt, hogy kézzel kellett beállítanom az időzítéseket(ram), de ez megvolt 1 perc alatt. Mivel nekem CL 11-es ramjaim vannak, így kis állítgatás kellett, hogy CL9-en működjenek.

2014. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!