Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok egy jó részben...

Mondanátok egy jó részben gamer, részben opencl programozásra alkamas laptopot?

Figyelt kérdés

A keret kb 300-350k..

Azért írtam oda az opencl-t mert tudom hogy az eléggé cpu meg hardver éhes és azért kéne részben gamer is mert játszanék is rajta.

Ha nem tud megfelelni mind2 kritériumnak akkor inkább programozásra legyen alkalmas.


(esetleg ha tudtok egy hordozható gépet összeállítani akkor az mégjobb lenne, mert tudom hogy gép jobban megéri minden szempontból kivéve a hordozhatóságot)


előre is köszönöm :)


2014. máj. 21. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyik se az az árkategória amit említettem.. Mind2 2 magos s az egyikbe meg csak integrált videókártya van... Szerinted ez elég?


Elfelejtettem írni hogy 8GB ram+ kéne mert grafikus trevezéssel is foglalkoznék..

2014. máj. 21. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:
23%-os: Tőled sehogy sem lehet megszabadulni?
2014. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán ez jó neked: [link]
2014. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ehhez mit szóltok?

[link]

2014. máj. 21. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Msi gépek hullanak mint a legyek.Gamer gépnek jó a Lenovo Y510, bele is fér az általad leírt keretbe
2014. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát MSI nem jó márka?

Melyek a jó márkák?

2014. máj. 21. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Laptopokhoz annyira nem értek, de a Dell, Asus, Samsung jó márkák.
2014. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!