Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Programozásra, játékra,...

Programozásra, játékra, PhotoShopra filmezésre melyik laptopot ajánlanátok? HP Sleekbook 5-b003sh, vagy Asus ASUS X550CC? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval..tudom hogy nem játékra lettek kitalálva stb, de sajnos mindeképp laptopra van szükségem mert vinnem kell magammal.

Sokat járok gitározni és guitar pro-t használok ami ügye digitális kotta.

Másrészt a Photoshopra azért van szükségem, mert nemrég elkezdtem természetképeket csinálni, és ehhez szükséges egy haladó szintű photoshop pogram is.

13éves vagyok, és még azért érdekelnek a pc-s játékok, pl COD részei, GTA IV, GTA V(ha majd kijön..) Far cry 3, stb gépigényűek. Melyik laptop lenne alkalmasabb ezek futtatására? PC-k terén azért képben vagyok a hardverrel, de itt laptopoknál azért más.

Szóval...?

Előre is köszönöm!



2013. nov. 1. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia nekem asus x550c-m van.

A GTA IV elfut rajta, a legmagasabb grafikán egy picit laggol az épületekben.


A GTA V gépigénye még nem jött ki, de nagyon remélem hogy elmegy rajta.


A FarCry3 kiválóan fut, a photoshoppal együtt.

2014. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!